x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 05

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

İrlanda Vize Başvuru, Adana

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Adana şubemiz ve çevresinden yapacağınız İrlanda vize başvurularınıza dair gerekli tüm bilgilere detaylı, güncel ve seyahatinize uygun bir biçimde ulaşabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, Adana ilimiz en başta olmak üzere Adana Kozan, İmamoğlu, Karataş, Karaisalı, Yumurtalık, Tufanbeyli, Feke, Aladağ, Seyhan, Pozantı, Sarıçam, Yüreğir, Çukurova, Ceyhan, Saimbeyli ilçelerimiz ve Osmaniye, Kahramanmaraş, İçel, Kayseri, Niğde ve Hatay gibi komşu illerimiz üzerinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için her türlü detaylı ve güncel bilgiye ulaşabilir vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri takip edebilir belirtilen adres ve telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda vize başvurunuz için merak ettiğiniz soruları sormak, seyahatiniz için yardım, destek ve danışmanlık hizmeti almak için +90 322 245 01 05 numaralı telefondan ya da adana@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda vizesi pasaport fark etmeksizin Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının almak zorunda olduğu bir vizedir. İrlanda vize alımlarında bireyi zorlamayan prosedürlere sahiptir ancak pasaport ayrımı yapmaksızın vize şartı koşmaktadır.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda seyahatiniz için gerekli olan evrakların tümü İrlanda’ya seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre değişim göstermektedir. Hazırlayacağınız evrakları seyahatinize uygun olarak araştırmanız ve vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önem arz etmektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tamamını aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz vize maddeleri içinde bulabilirsiniz. Aşağıda belirtilen vizelerin tümü kısa süreli  'C' vize kategorisinde değerlendirilen vize türleridir.

Yukarıda belirtilen vize maddeleri içinde sormak istedikleriniz var ise ve seyahatiniz için daha detaylı bilgi sahibi almak istiyorsanız +90 322 245 01 05 numaralı telefondan ya da adana@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir EAGVS aracılığı ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Adana

İrlanda seyahatlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli kısım Birleşik Krallık vizesi sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının direk olarak İrlanda’ya giriş yapamamasıdır. İrlanda’ya gitmek isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öncelikle İngiltere’ye giriş yapmalı daha sonra İrlanda’ya geçmelidir. İrlanda vize başvurunuzda yapmanız gereken her şeyi sizler için dört madde halinde düzenledik ve aşağıda sizlere sunduk. Tüm aşamaları ayrıntılı bir şekilde aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması:  İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tümü pasaportunuza ve seyahat sebebinize bağlı olarak değişim göstermektedir. İrlanda vize başvurunuz için istenen, lazım olan tüm belgeleri ve formları danışman arkadaşlarımız ile belirtilen numara ve adresten iletişime geçerek seyahatinize uygun olarak öğrenebilirsiniz. Belgelerinizi hazırlamanız aşamasında  uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleriniz hazır olduğun takdirde belgelerinizi dilerseniz size en yakın ofisimize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığı takdirde uzman ekip arkadaşlarımız belgelerinizi herhangi bir yanlışlık ve eksiklik olmamasına karşı özenle ve dikkatle kontrol ederler. Kontrol sonrası tarafınıza bilgi vererek vize başvurunuzu yapacaklardır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda seyahatiniz için ödemeniz gereken vize başvuru ücretiniz seyahat sebebinize ve pasaportunuza göre değişim gösterir. Vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücreti danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi ödemek için ise takdir ederseniz size en yakın ofisimize gelerek ücretinizi nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz takdir ederseniz de EFT/ havale yolu ile başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda vize başvurusunda bulunan bireylerden veri sunumu talebinde bulunmamaktadır. Bu sebebi ile yapmanız gereken tek şey sadece hazırladığınız belgeleri ve formları onaylatmaktır.  Vize başvurunuz için istenilen belgeleri hazırladığınız anda uzman ekip arkadaşlarımız gerekli mercilerde belgelerinizi ve formlarınızı onaylatarak vize başvuru sürecinizi devam ettirmektedir.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda vize başvurusunda bulunduğunuz andan itibaren başvurunuzun sonuca ulaşma süreci uzman ekip arkadaşlarımız tarafından düzenli ve rutin olarak dikkat ile kontrol edilir. Vize başvurunuz sonuçlandığında ise pasaportunuzu size en yakın ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz veya belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo aracılığı ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Adana

İrlanda vize başvurusunun hiçbir aşamasında birey şahsen bulunmak zorunda değildir. Başvuru yapan birey veri sunumunda bulunmayacağından ve hazırlamış olduğu belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız onaylatacağından vize başvuru süreciniz oldukça zahmetsiz geçecektir.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Adana

İrlanda vizesi çıkış süreniz neden İrlanda’ya seyahat ettiğinize yani seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak değişir. Bunların yanında konsolosluğun yoğunluk durumu ve tatil günleri de vize çıkış sürecinizi etkiler. Vize çıkış süresi tüm vizeler için vize başvuru süreci ve çıkış süreci toplamda 3-4 hafta olarak belirtilmiş olup belirtilen durumlar bu sürede farklılık yaratabilir. Vizeniz için çıkış süreleri hakkında daha detaylı ve güncel bilgiye danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek sahip olabilirsiniz.

Adana şubemiz üzerinden Euroasia Global Visa Services aracılığı ile yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak, seyahat durumunuz için gerekli bilgilere detaylarıyla ulaşmak ve danışmanlık hizmeti almak için+90 322 245 01 05 telefondan ya da adana@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';