x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

İrlanda Vize Başvurusu, Bodrum

Değerli ziyaretçilerimiz, İrlanda seyahatiniz için Bodrum ve çevresinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz kapsamında gerekli tüm bilgileri bütün ayrıntılılarıyla güncel bir şekilde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, Bodrum başta olmak ile birlikte Bodrum Gümbet, Bitez, Aspat, Karaincir, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak ilçelerimiz ve Aydın, Denizli, Burdur ve Antalya gibi çevre illerimizden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için tüm bilgileri güncel ve detaylı bir şekilde seyahatinize uygun olarak bulabilir istenilen ve hazırlamanız gereken evrakları bulabilir ayrıca prosedürleri de sırasıyla inceleyebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Service aracılığı ile Bodrum çevre il ve ilçeleri üzerinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak ve bu süreçte danışmanlık hizmeti almak için +90 252 275 01 06 numaralı telefondan veya bodrum@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir? Bodrum

İrlanda vizesi, Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri), Hususi (yeşil), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için pasaport farkı gözetmeksizin almak zorunda olduğu bir vizedir.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan evraklar başta seyahat nedeninize daha sonra pasaportunuza göre değişim yaşar. İrlanda vize başvurunuzda vizenizi seyahat sebebinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önem taşır. İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan evrakları sizler için vize kategorileri halinde topladık ve aşağıda sizlerin takdirine sunduk. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakları seyahatinize uygun, güncel ve detaylı bir şekilde aşağıda vize kategorileri içinde bulabilirsiniz. Aşağıda verilen vize kategorilerinin tamamı kısa süreli olarak tanımlanan ‘C’ tipi vizelerdir.

İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan evraklar içinde sormak istedikleriniz var ise veya seyahat nedeninize uygun vizeyi kategoriler içinde bulamamış iseniz +90 252 275 01 06 numaralı telefonumuzdan yada bodrum@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir gerekli yardımı ve danışmanlık hizmetini alabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Bodrum

İrlanda vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi dört madde halinde sizler için hazırladık. İrlanda seyahatiniz için bilmeniz gereken önemli prosedürlerden biride direk İrlanda’ya geçiş yapamıyor olmanızdır. Birleşik Krallık Vizesi sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları öncelikle İngiltere’ye giriş yapmalı daha sonra İrlanda’ya geçmelidir. Pasaportunuz ve seyahat durumunuz fark etmeksizin İrlanda’ya direkt olarak seyahat edemezsiniz. 

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurularında hazırlamanız gereken istenilen belgeler ve formlar öncelikle seyahat sebebinize sonrasında pasaportunuza göre farklılık göstermektedir. Vize başvurunuzda gerekli olan istenilen belgelerin tamamını danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek seyahatinize ve pasaportunuza uygun olarak detaylı ve güncel bir şekilde öğrenebilirsiniz. Belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yol göstereceklerdir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleriniz hazır olduğunda ise  belgelerinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz ya da isterseniz kargo aracılığı ile belgelerinizi ofisimize ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bir eksiklik ve yanlışlık olmaması açısından dikkat ile kontrol edilerek başvurunuza hazır hale getirilir ve akabinde İrlanda vize başvurunuz yapılır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda vize başvuru ücretiniz pasaportunuza ayrıca da seyahat sebebinize göre değişmektedir. Vize başvuru ücretinizin miktarını seyahat durumunuza ve pasaportunuza uygun şekilde danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İrlanda vize başvuru ücretinizi EFT/ havale yoluyla ödeyebilirsiniz ya da size en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda seyahatinde bulunacak bireyler biyometrik veri sunumunda bulunmak mecburiyeti içinde değildir hükümet başvuru yapan bireylerden veri sunumu prosedürünü istemez. Bunun için başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri ve formları uzman ekip arkadaşlarımız sizler için konsolosluklara sizin için giderek onaylatır ve başvurunuzun bu prosedürünü rahat geçirmenizi sağlar.
  • Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız düzenli bir biçimde sonuç alana kadar takip ederler.  Vize başvurunuz sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu dilerseniz size en yakın ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz dilerseniz de pasaportunuzun belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Bodrum

İrlanda vize başvurunuzda biyometrik veri sunumu şartınız olmadığından başvuru sürecinizde konsoloslukta şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Hükümet sizden yalnızca hazırlamış olduğunuz belgeleri onaylatmanızı talep etmektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli belgeleri onaylatıp başvurunuz için konsolosluğa teslim edeceklerdir.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Bodrum

İrlanda vizenizin çıkış süresi İrlanda’ya seyahat amacınıza ve pasaportunuza göre değişmektedir. İrlanda vize çıkış süresi vize başvuru süreciniz ile birlikte 3 ya da 4 hafta içinde belirtilmiştir. Vize çıkış süreniz konsolosluğa ve konsolosluğun tatil günlerine de bağlı olacağından belirtilen tarih değişebilir. Vizenizin çıkış süresi için daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services ayrıcalığı içinde Bodrum ve çevresinden başvuru yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz  90 252 275 01 06 numaralı telefondan veya bodrum@eagvs.com e-posta adresi üzerinden bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';