x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 37

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

İrlanda Vize Başvuru, Antalya

Sevgili ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Antalya ilimiz başta olmak üzere çevre il ve ilçelerinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için tüm bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, Antalya ilimiz ile birlikte Antalya Alanya, Akseki, Aksu, Demre, Finike, Döşemealtı, Gazipaşa, Elmalı, Serik, Kaş, Kemer, Manavgat, Konyaaltı ilçelerimiz ve Muğla, Isparta, Konya gibi çevre illerden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için güncel ve detaylı tüm bilgileri bulabilir başvuru sürecinizi öğrenebilirsiniz.

İrlanda seyahatiniz için danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak için 0 242 255 01 37 numaralı telefondan veya antalya@eagvs.com e-posta adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda vizesi, Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Diplomatik (siyah) ve Hizmet (gri) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının alması gereken bir vizedir.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vizenizin olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir vize başvurunuzu yaparken mutlaka dikkat etmelisiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan evraklar belirli durumlara göre değişmektedir. Seyahat nedeniniz ve pasaportunuz vizeniz için gerekli evrakları değiştiren durumlardır. Vize başvurunuz dâhilinde gerekli olan tüm evrakları aşağıda vize maddeleri içerisinde detaylı ve güncel olarak bulabilirsiniz. Vize maddeleri içinde bulunan evrakların tümünü hazırlamada uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacak süreç boyunca sizlere eşlik edeceklerdir. 

İrlanda vize başvurunuz için yardım ve destek almak için 0 242 255 01 37 numaralı telefondan ya da antalya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir seyahatiniz için danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Antalya

Birleşik Krallık vizesi sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları öncelikle İngiltere giriş yapıp daha sonra İrlanda’ya geçmek mecburiyetindedir. Bunun dışında hiçbir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ayrım yapılmaksızın direk İrlanda’ya gidemez. İrlanda vizeniz için yapmanız gerekenleri sizler için sırası ile dört madde içinde toparladık, hazırladık ve aşağıda sizlere sunduk. Tüm prosedürleri aşağıda maddeler içinde bulabilirsiniz.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurularında başta seyahat nedeniniz örneğin ticari, iş, eğitim ya da sağlık nedeniyle seyahatiniz sonrasında pasaportunuz gerekli olan belgelerinizde değişime sebebiyet verir. Gerekli olan belgelerinizin tümünü danışman arkadaşlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri hazırlamanızda ise uzman ekip arkadaşlarımız gerekli olan her konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için gerekli belgeleriniz hazır olduğu takdirde ise belgelerinizi dilerseniz size en yakın ofisimize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığında uzman ekip arkadaşlarımız belgelerinizi herhangi bir aksilik olmaması için dikkat ile kontrol ederler ve kontrol sonrası tarafınıza bilgi vererek vize başvurunuzu yaparlar.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda vize başvuru ücretiniz belirli nedenler dolayısıyla değişim gösterir. İrlanda’ya seyahat sebebiniz ve pasaportunuz ücretinizde değişime sebebiyet verecek nedenler içindedir. Vize başvurunuz için ödemeniz gereken başvuru ücretini danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi ödemek için isterseniz size en yakın ofisimize gelerek ücretinizi nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz isterseniz de EFT/ havale yolu ile başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda hükümeti vize başvurusunda bulunan bireylerden veri sunumu talep etmemektedir. Veri sunumu talep etmediğinden dolayı başvuru yapan bireye yalnızca hazırlamış olduğu belgeleri onaylatma kısmı kalmaktadır. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız gerekli yerlerde onaylatır ve sonrasında vize başvuru sürecinizi devam eder.
  • Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzun sonuçlanma süreci başvuru nedeninize göre değişmektedir. Vize başvurusunda bulunduğunuz andan itibaren uzman ekip arkadaşlarımız süreci takip ederle. Başvurunuz sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz veya belirttiğiniz adrese pasaportunuzun size ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Antalya

İrlanda vize alımı oldukça kolay alınan bir vizedir. Hükümet vize başvurusunda bulunan bireylerde ayrım yapmaksızın veri sunumu talep etmez dolayısıyla başvuru yapan bireylere yalnızca belge onaylatmak kalır. Uzman ekip arkadaşlarımız vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri sizler için gerekli mercilere onaylatacak sizi bu zahmetten kurtaracaktır.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Antalya

İrlanda vizesi çıkış süresi vize başvuru süreciniz ile birlikte toplamda 3 ile 4 hafta arasında değişmektedir. Vizenizin çıkış süresi pasaportunuza, konsoloslukların yoğunluğuna ayrıca tatil günlerine ve seyahat nedeninize bağlı olarak değişmektedir. Belirtilen durumlar vize çıkışınızı birkaç gün erkene alabilir ya da birkaç gün geçe erteleyebilir. Vize çıkış süreleri hakkında daha fazla bilgiyi belirtilen numara ve e-posta adresi üzerinden bizler ile iletişime geçerek bulabilirsiniz.

İrlanda seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda danışmanlık hizmeti almak ve vize başvurunuza dair merak ettiklerinizi sormak için 0 242 255 01 37 numaralı telefondan veya antalya@eagvs.com e-posta adresinden Euroasia Global Visa Services firmamız danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';