x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 03 83

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

İrlanda Vize Başvurusu, İzmir

Sevgili ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services aracılığı ile İzmir şubemiz üzerinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için güncel ve detaylı tüm bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, başta İzmir ilimiz olmak ile birlikte İzmir Bayındır, Bergama, Aliağa, Bornova, Beydağ, Buca, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Gaziemir, Kemalpaşa, Menderes, Tire, Balçova, Narlıdere, Dikili, Kiraz, Seferhisar, Çeşme, Kınık, Karşıyaka ilçelerimiz ve Balıkesir, Manisa, Aydın gibi çevre illerimizden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan bilgileri detaylı ve güncel olarak bulabilirsiniz.

İrlanda seyahatiniz için merak ettiklerinizi sormak, yardım, destek ve danışmanlık hizmeti almak için 0 232 335 03 83 numaralı telefondan veya izmir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda vizesi, Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri), Hususi (yeşil), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için alınması zorunlu olan vizedir.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan tüm evraklar pasaportunuza ve seyahat sebebinize göre değişim göstermektedir. İrlanda vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için büyük önem arz etmektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan bütün evrakları güncel ve sizlere yardımcı olacak biçimde aşağıda maddeler içinde bulabilirsiniz.

İrlanda vizeniz için gerekli olan evraklara dair merak ettiklerinizi sormak, daha detaylı bilgi sahibi olmak ve danışmanlık hizmeti almak için 0 232 335 03 83 numaralı  telefondan veya izmir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? İzmir

İrlanda vize başvurularında Birleşik Krallık vizesi sahipleri öncelikle İngiltere’ye giriş yapmalı daha sonrasında İrlanda’ya geçmelidir. İrlanda seyahatlerinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları direkt olarak İrlanda’ya geçiş yapamaz. Vize başvurunuz dahilinde yapmanız gereken her şeyi ayrıntılı bir şekilde sizler için aşağıda dört madde içinde bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurularında hazırlamanız gereken belgeler ve formlar öncelikle seyahat sebebinize sonrasında pasaportunuza göre farklılık gösterir. Vize başvurunuzda gerekli olan belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek seyahatinize ve pasaportunuza uygun olarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yol gösterecek yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleriniz hazır olduğunda belgelerinizi size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz ya da kargo aracılığı ile belgelerinizi dilediğiniz ofisimize ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bir eksiklik ve yanlışlık olmaması açısından dikkat ile kontrol edilerek başvurunuza hazır hale getirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda vize başvuru ücretiniz pasaportunuza ayrıca da seyahat nedeninize bağlı olarak farklılaşmaktadır. Vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İrlanda vize başvuru ücretinizi size en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda seyahatinde bulunacak bireyler biyometrik veri sunumunda bulunmak zorunda değildir hükümet başvuru yapan bireylerden böyle bir talepte bulunamaz. Bunun için başvurunuz gereği hazırlamış olduğunuz belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli mevkilere onaylatır ve başvuru süreciniz kolaylaşır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız günlük, rutin kontrollerle takip ederler. Vize başvurunuz sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu dilerseniz size en yakın ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz dilerseniz de pasaportunuzun belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, İzmir

İrlanda vize başvurunuzda biyometrik veri sunumuna gerek olmadığı için başvuru sürecinizde konsoloslukta şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli belgeleri onaylatıp teslim edecektir.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, İzmir

İrlanda vize başvurunuzu yaptıktan sonra vize çıkış süreciniz 3 ila 4 hafta arasında olarak değişmektedir. Vize başvurunuzun çıkışı konsoloslukların yoğunluk durumuna, pasaportunuza ve seyahat sebebinize bağlı olarak değişim gösterir. Belirtilen durumlar vize çıkışınızın belirtilen tarihten birkaç gün öncesinde çıkmasına ya da birkaç gün sonrasında çıkmasına yol açabilmektedir. İrlanda vize çıkış süreleri için detaylı bilgileri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İrlanda seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve danışmanlık hizmeti almak için Euroasia Global Visa Services İzmir şubemiz ile 0 232 335 03 83 numaralı telefondan ya da izmir@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';