x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 11 73

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

İrlanda Vize İşlemleri, Edirne

Sevgili ziyaretçilerimiz İrlanda vize başvurunuz için gerekli tüm bilgilere detaylı ve güncel bir şekilde ulaşabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz. Sayfa devamında başta Edirne şubemiz olmak üzere Edirne Merkez. Lalapaşa, Uzunköprü, Havsa, Enez, Keşan, Meriç, Süloğlu ilçeleri ve komşu illeri olan Tekirdağ, Kırklareli ve İstanbul dan yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi aşamalar halinde başlıklar altında bulabilirsiniz.

İrlanda vize başvurunuz için merak ettiklerinizi sormak, danışmanlık hizmeti almak ve başvurunuzda size kolaylık sağlayacak her şey için 0 850 241 11 73 numaralı telefondan ya da edirne@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda seyahatinde bulunacak Hususi (yeşil), Diplomatik (siyah), Hizmet (gri), Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı İrlanda vizesi almak zorundadır.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda seyahatiniz için yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evrakların tümü seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre farklılık gösterir. İrlanda seyahatiniz için gerekli olan tüm evrakları aşağıda verilen vize kategorileri içinde güncel ve detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önem taşımaktadır.

Yukarıda belirtilen vize maddeleri içinde sormak istedikleriniz var ise veya size uygun vizeyi bulamıyor iseniz 0 850 241 11 73 numaralı telefondan ya da edirne@egavs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir Edirne ve çevresinden yapacağınız vize başvurularınız için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Edirne

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının direkt olarak İrlanda seyahati yapmak gibi bir şansı yoktur. Dolayısıyla Birleşik Krallık vizesi sahibi her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı İrlanda seyahatlerinde öncelikle İngiltere’ye giriş yaparak sonrasında İrlanda’ya geçebilmektedir. İrlanda vize başvurunuz için yapmanız gereken prosedürleri sizler için dört madde içinde topladık ve aşağıda sizlere sunduk.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evraklar pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre değişim yaşar. İrlanda seyahatiniz dahilinde hazırlamanız gereken tüm belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek güncel ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Başvuru belgelerinizi hazırlamanız esnasında ise uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Belgeleriniz hazır olduğu takdirde belgelerinizi isterseniz size en yakın ofisimize gelerek danışmanlarımıza elden teslim edebilirsiniz isterseniz de belgelerinizi ofisimize kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz. Bizlere ulaştırmış olduğunuz belgeler bir eksiklik ve yanlışlık olmaması açısından uzman ekip arkadaşlarımız tarafından etraflı bir biçimde kontrol edilir ve kontrol sonrası tarafınıza bilgi verilerek vize başvurunuz yapılır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda seyahatiniz amacı ile  yapacağınız vize başvuru ücretiniz seyahat sebebinize ve pasaportunuza göre farklılık göstermektedir. Vize başvuru ücretinizin miktarını danışman arkadaşlarımız ile belirtilen numaradan ve e-posta adresinden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İrlanda vize başvuru ücretinizi dilerseniz size en yakın ofisimize gelerek kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz dilerseniz de EFT/ havale yolu ile de vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Vize başvurunuzun bu aşamasında birey veri sunumunda bulunmak zorunda olmadığından yalnızca hazırladığı belgeleri onaylatması gerekmektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız sizler için hazırlamış olduğunuz belgeleri konsolosluğa giderek onaylatır ve başvuru sürecinizi devam ettirir.
  • Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda vize başvurunuzda, başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız dikkat ile rutin olarak takip ederler. Vize başvurunuz sonuçlandığı takdirde ise pasaportunuzu isterseniz size en yakın ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da isterseniz belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Edirne

İrlanda vize başvurusunda bulunan bireyler konsolosluklarda şahsen bulunmak zorunda değildir. İrlanda hükümeti bu yönden başvuru yapan bireylere kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca uzman ekip arkadaşlarımız başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgeleri konsolosluğa giderek sizler için onaylatacak sizi bu zahmetten kurtaracaktır.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Edirne

İrlanda vizenizin çıkış süresi başta seyahat nedeninize daha sonra başvuru sürecinize, pasaportunuza ve konsolosluk yoğunluk durumlarına bağlı olarak değişim yaşar. Vize çıkış süresi başvuru süreci ile birlikte 3-4 hafta aralığında belirtilmiştir. Belirtilen durumlar dolayısıyla vizeniz belirtilen tarihin birkaç gün sonrasında ya da birkaç gün öncesinde çıkabilir. Vize çıkış sürelerini danışman arkadaşlarımız aracılığı ile detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services firmamız aracılığı ile başvuru yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve sorularınızı sormak için 0 850 241 11 73  numaralı telefondan ya da edirne@eagvs.com e-posta adresinden bizler ile iletişime geçebilir sorularınıza cevap bulabilir yardım ve destek alabilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';