x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Telefon/Faks

+90 (462) 215 60 16

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

İrlanda Vize Başvuru, Trabzon

Sevgili ziyaretçilerimiz, İrlanda seyahatiniz için yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri tüm prosedürler ve detayları bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.

Trabzon ilimiz başta olmakla birlikte Trabzon Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Of, Yomra, Arsin, Vakfıkebir, Sürmene, Maçka, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Tonya, Düzköy, Şalpazarı, Hayrat, Köprübaşı, Dernekpazarı ilçeleri ve Gümüşhane, Bayburt, Rize, Giresun gibi komşu illerden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan tüm bilgileri bulabilir, seyahatinizin aşamalarını görebilir ve başvuru aşamalarınızı güncel bir şekilde bulabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Trabzon şubemiz ve çevresinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuza dair merak ettiğiniz her şeyi sormak, danışmanlık hizmeti almak ve vize prosedürlerini detaylı bir şekilde öğrenmek için +90 462 215 60 16 numaralı telefondan ya da trabzon@eagsv.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı pasaport ayırt edilmeksizin İrlanda vizesi almak zorundadır.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda vize başvurularında gerekli olan belgeler İrlanda’ya seyahat nedeninize ve pasaportunuza bağlı olarak farklılık gösterir. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahat sebebinize uygun olarak seçmeniz ise vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir. Vize başvurunuz için gerekli olan evrakların tümünü aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz vize kategorileri içinde seyahat durumunuza uygun bir biçimde bulabilirsiniz. Aşağıda sunulan vize kategorilerinin tamamı kısa süreli ‘C’ vize kategorisinde değerlendirilmiş olan vizelerdir.

Yukarıda verilen vize kategorilerinde seyahat nedeninize uygun biçimde vize yoksa ya da istenilen evraklar hakkında sormak istediğiniz sorular varsa +90 462 215 60 16 numaralı telefondan ya da trabzon@eagvs.com e-posta adresinden Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemiz ve çevresinden yapacağınız vize başvurularınız için  iletişime geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Trabzon

İrlanda vize başvurusunda bulunan Birleşik Krallık Vizesi sahibi her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı İrlanda seyahatleri için öncelikle İngiltere’ye giriş yapmak zorundadır. İngiltere’ye giriş yapmalarının ardından İrlanda’ya geçiş yapabilirler. Pasaport ve seyahat durumu fark etmeksizin hiçbir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı direk olarak İrlanda’ya seyahat edememektedir. İrlanda vize başvurunuz dâhilinde yapmanız gereken her şeyi ayrıntılı bir şekilde sizler için hazırlamış olduğumuz dört madde içinde aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurularında hazırlamanız gereken belgeler ve formlar başta seyahat durumunuza daha sonrasında pasaportunuza göre değişime sebebiyet vermektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek seyahat durumunuza ve pasaportunuza uygun olarak detaylı ve güncel bir şekilde öğrenebilirsiniz. Belgelerinizi hazırlamanız sırasında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleriniz hazır olduğunda ise belgelerinizi size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz ya da kargo aracılığı ile belgelerinizi şubemize ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığında ise  uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bir eksiklik ve yanlışlık olmaması açısından  kontrol edilerek başvurunuza hazır hale getirilir. Kontrol yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilerek İrlanda vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda vize başvurusunda vize başvuru ücretiniz pasaportunuza ayrıca da seyahat nedeninize bağlı olarak değişim yaşar. Vize başvuru ücretinizin miktarını danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İrlanda vize başvuru ücretinizi isterseniz  size en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz ya da dilerseniz  EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizin ödemesini yapabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda seyahatinde bulunacak bireyler biyometrik veri sunumunda bulunmak zorunda kılınmamıştır. Başvurunuz için istenmiş olan hazırlamış olduğunuz belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli mevkilere onaylatarak sizlere başvuru sürecinizde yardımcı olacak süreci kolaylaştıracaklardır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız günlük, rutin kontrollerle takip ederler. Vize başvurunuz sonuçlandığı ise pasaportunuzu dilerseniz size en yakın ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz dilerseniz de pasaportunuzun belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Trabzon

İrlanda vize başvurusunda bulunan bireyler veri sunumunda bulunmak zorunda değildir. Böyle bir zorunluluk içinde olmadığından dolayı bireye sadece hazırlamış olduğu istenen belgeleri ve formları onaylatma işlemi kalır. Bu işlemi uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerçekleştireceklerdir.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Trabzon

İrlanda vize başvurunuzun çıkış süresi konsoloslukların yoğunluk durumuna, tatil günlerine, pasaportunuza ve seyahat durumunuza bağımlı olarak değişim gösterir. Belirtilen durumlar vize çıkışınızın belirtilen tarihten birkaç gün öncesinde çıkmasına ya da birkaç gün sonrasında çıkmasına sebebiyet verebilmektedir. İrlanda vize başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru süreciniz ve vize çıkış süreciniz toplamda 3-4 hafta arasında olarak belirtilmiştir. Vizenizin çıkış süresi için daha detaylı bilgilere danışman arkadaşlarımız aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

İrlanda vize başvurunuz için daha detaylı bilgi sahibi olmak, vize başvurunuza dair sorularınızı sormak ve danışmanlık hizmeti almak için Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemiz ve çevresinden yapacağınız başvurunuz dâhilinde bizle +90 462 215 60 16 numaralı telefondan ya da trabzon@eagvs.com e-posta adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';