x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 24

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

İrlanda Vize Başvuru, Konya

Değerli ziyaretçilerimiz, vize başvurunuz için tüm bilgileri güncel ve detaylı bir biçimde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services İrlanda vize başvuru sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, başta Konya ilimiz olmak ile birlikte Konya Ahırlı, Akören, Akşehir, Cihanbeyli, Beyşehir, Bozkır, Çeltik, Altınekin, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Kadınhanı, Ilgın, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yunak, Yalıhüyük ilçelerimiz ve çevre illerimiz olan Ankara, Eskişehir, Isparta, Antalya, Karaman, Niğde, Aksaray, Mersin üzerinden başvuru  yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için gerekli her bilgiyi sizlere uygun, güncel ayrıca ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Konya şubemiz, çevre il ve ilçelerinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz dâhilinde yardım, destek ve danışmanlık hizmeti almak için 332 225 40 24 numaralı telefondan yada konya@eagvs.com e-posta adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda vizesi pasaport ayrımı yapılmaksızın Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının almak zorunda olduğu bir vizedir.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda vize başvurunuz dâhilinde istenilen gerek duyulan belgeler seyahat nedeninize ve pasaportunuza bağlı olarak değişmektedir. Vize başvurunuz için gerekli evrakların tümü aşağıda vize kategorileri içinde detaylı bir şekilde sizlere sunulmuştur. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz gerekir ki vize başvurunuz olumlu sonuç alsın. İrlanda vize başvurunuz için gereken bütün evrakları aşağıda vize kategorileri içinde güncel ve detaylı olarak bulabilirsiniz.

İrlanda seyahatiniz için danışmanlık hizmeti almak ve vize başvuru süreci hakkında bilgi almak için 332 225 40 24  numaralı telefondan veya konya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Konya

İrlanda vize başvurusunda bulunan Birleşik Krallık vizesi sahibi bireyler İrlanda seyahatlerinde öncelikle İngiltere’ye giriş yaparak sonrasında İrlanda’ya geçebileceklerini bilmelidirler. Hiçbir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı seyahat nedeni ve pasaportu fark etmeksizin İrlanda’ya direkt olarak giriş yapamaz. İrlanda vize başvurunuz için yapmanız gereken her şeyi sizler için dört madde içinde toparladık ve aşağıda sizlere sunduk.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan belgeler seyahat durumunuza iş, ticaret, eğitim, sağlık gibi ve pasaportunuza bağlı olarak değişim göstermektedir. Vize başvurunuz için istenilen belgelerin hepsini danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Başvurunuz için hazırlamanız gereken belgeleri hazırlamanız aşamasında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. İstenilen belge ve formların tamamı hazır olduğu takdirde belgelerinizi isterseniz size en yakın şubemize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz isterseniz de kargo yoluyla hazırlamış olduğunuz belgeleri bizlere gönderebilirsiniz. Bizlere gelen belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından aksi bir durum olmaması için dikkatlice kontrol edilir ve kontrol sonrası tarafınıza bilgi verilerek İrlanda seyahatiniz için vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücret en başta seyahat nedeninize daha sonra da pasaportunuza bağlı olarak farklılık göstermektedir. Vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz, ücretinizi ise dilerseniz EFT/ havale yoluyla ödeyebilirsiniz dilerseniz de size en yakın şubemize gelerek kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. 
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda vize başvurusunda bulunan bireyler veri sunumu yapmak zorunluluğu içinde olmadığından bu aşamada sadece hazırlamış olduğunuz belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli mercilere onaylatır ve başvuru süreciniz böylelikle devam eder.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda seyahatiniz için yapmış olduğunuz vize başvurunuzun sonuca ulaşma süreci uzman ekip  arkadaşlarımız tarafından rutin olarak kontrol edilir. Vize başvurunuz onaylandığı anda ise pasaportunuzu teslim almanız gerekmektedir. Pasaportunuzu size en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da pasaportunuzun belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Konya

İrlanda vize başvurularında birey veri sunumunda bulunmayacağı için yalnızca belge onaylatma prosedürünü gerçekleştirmek durumundadır. Vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz belgelerin tümünü uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli mercilere onaylatacak sizi bu zahmetten alacaktır ve bu sayede İrlanda vize başvurunuzun hiçbir aşamasında şahsen bulunmanıza gerek duyulmamaktadır.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Konya

İrlanda vize başvurunuzun çıkış süresi 3 ile 4 hafta aralığında belirtilmiştir. Belirtilen bu süre vize başvuru süreciniz ve çıkış sürecinizin toplamıdır. İrlanda vizesinin çıkış süresi ise genel olarak  konsolosluk yoğunluğuna, tatil günlerine, seyahat nedeninize ve pasaportunuza bağlı olarak değişim gösterir. Vizenizin çıkış süresi belirtilen durumlar dolayısıyla birkaç gün erken çıkabilir ya da birkaç gün sonra çıkabilir. Vize çıkış süreleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

EAGVS’e aracılığı ile Konya şubemiz üzerinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için yardım, destek ve danışmanlık hizmeti almak isterseniz 332 225 40 24 numaralı telefondan veya konya@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';