x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Telefon/Faks

(0266) 225 50 08

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

İrlanda Vize Başvurusu, Balıkesir

Değerli ziyaretçilerimiz, İrlanda seyahatiniz amacıyla Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Balıkesir şubemiz üzerinden yapacağınız İrlanda vize başvurusuna dair tüm güncel ve detaylı bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, başta Balıkesir ilimiz olmakla birlikte Balıkesir Burhaniye, Ayvalık, Bigadiç, Edremit, Bandırma, Altı eylül, Karesi, Susurluk ve Balya ilçelerimiz başta olmak üzere Manisa, Bursa, Kütahya ve Çanakkale gibi çevre illerimizden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için gerekli, güncel ve detaylı tüm bilgileri detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

İrlanda vize başvurunuz için daha detaylı bilgi sahibi olmak, merak ettiklerinizi sormak ve danışmanlık hizmeti almak için 0 266 225 50 08 numaralı telefondan ya da balikesir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?BalıkesirUmuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri), Hususi (yeşil), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları İrlanda seyahatleri için İrlanda vizesi almak zorundadır.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda vize başvurunuzda gerekli olan evraklar seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre değişim göstermektedir. Vize başvurunuzu seyahatinize uygun olarak yapmanız da vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önem taşır. Kısa süreli 'C' vize kategorisinde değerlendirilen vize türleri aşağıda maddeler içinde yer almaktadır. Vize başvurunuz için gerekli olan tüm evrakları güncel ve detaylı olarak aşağıda maddeler içinde bulabilirsiniz.

İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan evraklar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak, merak ettiklerinizi sormak ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız 0 266 225 50 08 numaralı telefondan ya da balikesir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır, Balıkesir

İrlanda ya seyahat etmek isteyen Birleşik Krallık Vize sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları seyahatlerinde önce İrlanda ya giriş yapmak zorundadır sonrasında İrlandaya geçiş yapabilirler. İrlanda vize başvurunuz için yapmanız gereken her prosedürü detayları ile güncel olarak sizler için dört madde içinde topladık ve aşağıda sizlere sunduk.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan belgeler pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre farklılık gösterir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvuru belgelerinizi hazırlarken hazırlayacağınız belgelerin seyahatinize uygun belgeler olmasına dikkat etmelisiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleriniz hazır olduğunda belgelerinizi isterseniz size en yakın ofisimize gelerek bizlere elden teslim edebilirsiniz isterseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Başvuru belgeleriniz bizlere ulaştığında uzman ekip arkadaşlarımız belgelerinizde herhangi bir yanlışlık ve eksiklik olmaması için belgelerinizi kontrol ederler. Belge kontrolünüz sonrası tarafınıza bilgi verilir ve vize başvurunuz yapılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda vize başvurunuzun ücreti pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre değişim göstermektedir. Vize başvuru ücretinizi öğrenmek için danışman arkadaşlarımız ile belirtilen numaradan ve e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İrlanda vize başvuru ücretinizi dilerseniz size en yakın şubemize gelerek nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz dilerseniz de EFT/havale yoluyla başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda hükümeti vize başvurularında, başvuru yapan bireyden veri sunumu gerçekleştirmesini talep etmemektedir. Bu neden ile konsoloslukta bulunmazsınız ve hazırlamış olduğunuz başvuru belgelerinizi uzman ekip arkadaşlarımız sizler için onaylatır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda vize başvurunuzda bulunduğunuz andan itibaren uzman ekip arkadaşlarımız başvuru sonucunuzu sizler için günlük ve rutin olarak takip ederler. Başvurunuz sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo aracılığı ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Balıkesir

İrlanda vize başvurusu yapan bireyler vize başvurusunun biyometrik veri sunumunda bulunmak zorunda değildir. Bu nedenle başvuru yapan birey talep edilmedikçe şahsen konsoloslukta bulunmaz.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Balıkesir

İrlanda vize çıkış süresi tüm vizeler için başvuru süreci ile birlikte 3-4 hafta içindedir. Fakta seyahat nedeniniz, pasaportunuz ve konsolosluk yoğunluk durumu vize çıkış sürenizde değişimlere sebep olabilir. Bu sebepler vizenizin belirtilen tarihten birkaç gün erken çıkmasına yada birkaç gün geç çıkmasına yol açabilir. Vize çıkış süreleri hakkında detalı bilgi almak için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Balıkesir şubemiz üzerinden yapacağınız vize başvurunuz için daha detaylı bilgi sahibi olmak ve danışmanlık hizmeti almak için 0 266 225 50 08 numaralı telefondan veya balikesir@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';