x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Telefon/Faks

+90 (212) 963 26 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ask@eagvs.com
help@eagvs.com

İrlanda Vize Başvurusu, İstanbul

Sevgili ziyaretçilerimiz, İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan her şeyi bulabileceğiniz gelişmiş, detaylı ve güncel Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, İrlanda seyahatiniz için başta Bursa ilimiz olmak ile birlikte Bursa Osmangazi, Nilüfer, Çekirge, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, Kestel, Mudanya, Yenişehir ilçelerimiz ve Eskişehir, Yalova, Konya, Çankırı, Bolu gibi komşu illerimizden yapacağınız İrlanda vize başvurunuza dair gerekli ve güncel tüm bilgileri bulabilirsiniz. 

İrlanda vize başvurunuza dair merak ettiklerinizi sormak ve danışmanlık hizmeti almak için 0 224 322 01 27 numaralı telefondan veya bursa@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir yardım ve destek hizmeti alabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda vize başvurularında Hususi (yeşil), Diplomatik (siyah), Hizmet (gri), Umuma Mahsus (bordo) pasaport sahibi her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı İrlanda seyahatleri için vize almak mecburiyeti içindedir.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan, hazırlamanız gereken evrakların tümü seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre farklılık gösterir. İrlanda seyahatiniz için gerekli olan tüm evrakları aşağıda verilen vize maddeleri içinde güncel ve detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuç alması açısından oldukça önemlidir.

Yukarıda belirtilen vize maddeleri içinde sormak istedikleriniz var ise ve size uygun vizeyi bulamamışsanız 0 224 322 01 27 numaralı telefondan ya da bursa@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir yardım ve destek alabilir ayrıca danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz. 

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? İstanbul

Birleşik Krallık vizesi sahibi her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı İrlanda seyahatlerinde öncelikle İngiltere’ye giriş yapmak zorundadır. İngiltere’ye giriş yaptıktan sonra seyahatçiler İrlanda’ya geçebilmektedir. Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının pasaportuna bakılmaksızın direk İrlanda’ya gitme hakkı, vizesi yoktur. İrlanda vize başvurunuz için izlemeniz gereken yolu ve yapmanız gereken prosedürleri sizler için dört madde içinde topladık ve aşağıda sizlere sunduk.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda vize başvurunuza dahil olarak hazırlamanız gereken evraklar pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre değişim yaşar. İrlanda seyahatiniz için hazırlamanız gereken tüm belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek güncel ve detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz. Başvuru belgelerinizi hazırlama aşamanızda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Belgeleriniz hazır olduğu takdirde belgelerinizi isterseniz size en yakın ofisimize gelerek danışmanlarımıza elden teslim edebilirsiniz isterseniz de belgelerinizi ofisimize kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz. Bizlere ulaştırmış olduğunuz belgeler bir eksiklik ve yanlışlık olmaması açısından uzman ekip arkadaşlarımız tarafından detaylıca kontrol edilir ve kontrol sonrası tarafınıza bilgi verilerek vize başvuru süreciniz başlatılır.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda vizesi için yapacağınız vize başvuru ödemenizin miktarı seyahat sebebinize ve pasaportunuza göre farklılık göstermektedir. Vize başvuru ücretinizin ne kadar olduğunu danışman arkadaşlarımız ile belirtilen mercilerden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İrlanda vize başvuru ücretinizi size en yakın ofisimize gelerek kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz ya da EFT/ havale yolu ile de vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda vize başvurularında başvuru yapan bireyler veri sunumu yapmak zorunluluğu içinde değildir. Bu sebep ile vize başvurusunda bulunan bireylerin hazırlamış olduğu belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız gerekli mercilere giderek sizler için onaylatır. 
  4. Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda, başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız dikkat ile günlük ve rutin olarak takip ederler. Vize başvurunuz sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu isterseniz size en yakın ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da isterseniz belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, İstanbul

İrlanda hükümeti, vize başvurusunda bulunan bireylerden veri sunumu talep etmemektedir. Dolayısıyla İrlanda vize başvurusunda bulunan bireyler konsolosluklarda şahsen bulunmak zorunda değildir. Vize başvurusu için hazırlanmış olan belgeleri uzman ekip arkadaşlarımız gerekli mevkilere giderek onaylatacaktır.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, İstanbul

İrlanda vizenizin çıkış süresi vize başvurunuzun onaylanma sürecine, pasaportunuza ve seyahat nedeninize bağlı olarak değişim yaşar. Vize çıkış süreleri tüm pasaportlar için 3-4 hafta olarak belirtilmiştir. Belirtilen aksi durumlar vizenizin birkaç gün erken çıkmasına ya da birkaç gün geç çıkmasına sebep olabilir. İrlanda vize çıkış süreleri  hakkında daha detaylı ve güncel bilgi sahibi olmak için danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services firmamız aracılığı ile başvuru yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve sorularınızı sormak için  0 224 322 01 27 numaralı telefondan ya da bursa@eagvs.com e-posta adresinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';