x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

İngiltere Vizesi İrlanda'da Geçerli Mi?

Birleşik Krallık ve İrlanda arasındaki Vize Muafiyet Programı kapsamında Türkiye’nin de dahil olduğu 17 ülkenin vatandaşları, geçerli bir UK C vizesine sahip ve Vize Muafiyet Programı gerekliliklerini karşılamaları halinde İrlanda’ya seyahat edebilirler. 

Vize Muafiyet Programı kapsamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Birleşik Krallık’a giriş yaptıktan sonra İrlanda’ya geçiş yapabilirler. 
Birleşik Krallık’a dahil olan ülkeler: İngiltere, Galler,İskoçya ve Kuzey İrlanda’dır. İrlanda Cumhuriyeti, Birleşik Krallık’a dahil değildir. İrlanda’ya turistik, ticari, konferans, seminer, eğitim amacıyla yapacağınız seyahatlerde vize almanız gerekmektedir veya Birleşik Krallık vizenizle, Birleşik Krallık ülkelerinin birine giriş yaptıktan sonra İrlanda’ya geçiş yapabilirsiniz. 


Vize Muafiyet Programı’na Dahil Olan Ülkeler:
Türkiye, Belarus, Bosna Hersek, Karadağ, Rusya Federasyonu, Sırbistan,Ukrayna, Bahreyn, Kuveyt, Oman, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Kazakistan, Çin Cumhuriyeti, Özbekistan.

Birleşik Krallık veya İrlanda vize başvurunuzu hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmek için vize servisimiz Çağrı Merkezine bağlanabilir veya help@eagvs.com mail adresimiz üzerinden yetkililerimize ulaşabilirsiniz. 

irlanda vize işlemleri

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES