x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 04 96

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

İrlanda Vize Başvuru, Ankara

Değerli ziyaretçilerimiz, İrlanda vize başvurunuz için gerekli tüm bilgileri güncel ve detaylı bir şekilde bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, başta Ankara ilimiz olmak üzere Ankara Beypazarı, Sincan, Çankaya, Keçiören, Altındağ, Akyurt, Çamlıdere, Temelli, Etimesgut, Gölbaşı, Kalecik, Mamak, Karacaören, Yenimahalle, Şereflikoçhisar,  ilçelerimiz ve Eskişehir, Konya, Çankırı, Bolu gibi çevre illerimizden başvuru  yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

İrlanda seyahatiniz için daha detaylı bilgi edinmek, merak ettiklerinizi sormak ve danışmanlık hizmeti almak için 0 312 963 04 96 numaralı telefondan ya da Ankara@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda vizesi, Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri), Hususi (yeşil), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için alınması zorunlu bir vizedir.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan evraklar başta seyahat sebebinize daha sonra pasaportunuza göre değişim göstermektedir. İrlanda vize başvurunuz için vizenizi seyahatinize uygun olarak belirleyip seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından oldukça önemlidir.Kısa süreli 'C' vize kategorisinde değerlendirilen vize türleri yer almaktadır. Vize başvurunuz için gerekli olan tüm evrakları güncel ve detaylı olarak aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

İrlanda vizeniz için gerekli olan evraklara dair merak ettiklerinizi sormak, daha detaylı bilgi sahibi olmak ve danışmanlık hizmeti almak için 0 312 963 04 96tel:0 312 963 04 96 numaralı telefondan ya da Ankara@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Ankara

İrlanda seyahatiniz için, Birleşik Krallık Vize sahibi her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı önce İngiltere ye giriş yapmak daha sonrasında İrlanda ya geçiş yapmak zorundadır. Pasaport türü fark etmeksizin her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı için direk İrlanda Vizesi yoktur. İrlanda vizeniz için yapmanız gerekenler tüm ayrıntıları ile sizlere yardımcı olacak ve yön gösterecek biçimde aşağıda dört adımda sizlere sunulmuştur.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda seyahatiniz için gerekli olan belgeler seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre farklılık göstermektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Seyahatinize uygun olarak hazırlayacağınız belgeleri hazırlama aşamanızda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri hazırladığınız takdirde belgelerinizi dilerseniz size en yakın şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de belgelerinizi kargo aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bizlere ulaştığı anda uzman ekip arkadaşlarımız tarafından özenle ve dikkatle herhangi bir yanlışlık ve eksiklik olmaması için belgelerinizi kontrol edilir. Belge kontrolünüz sonrası tarafınıza bilgi verilir ve vize başvurunuz gerçekleştirilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: İrlanda vize başvurunuz için ödemeniz gereken ücret seyahat nedeninize ve pasaportunuza göre değişim yaşar. Başvuru ücretinizi danışmanımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İrlanda vize başvuru ücretinizi size en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda vize başvurularında başvuru yapan bireyden veri sunumunu zorunlu olarak talep etmez. Bu sebeple vize başvurunuzun bu prosedüründe bulunmanız şart değildir.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız günlük, rutin kontrollerle takip ederler. Vize başvurunuz sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu isterseniz size en yakın ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz isterseniz de pasaportunuzun belirttiğiniz adrese kargo aracılığı ile ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. 

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Ankara

İrlanda vize başvurularında birey biyometrik veri sunumunu gerçekleştirmek zorunda değildir bu sebeple vize başvurusunda bulunan bireyler sadece hazırlamış olduğu evrakları dilerse en yakın şubemize gelerek uzman arkadaşlarımıza elden teslim edebilir dilerse de kargo aracılığı ile belgelerini bizlere kargo aracılığı ile ulaştırabilir. Uzman ekip arkadaşlarımız hazırlamış olduğunuz ve bizlere ulaştırmış olduğunuz evrakları sizler için onaylatır.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Ankara

İrlanda vizenizin çıkış süresi ilk olarak seyahat sebebinize sonrasında pasaportunuza göre değişim göstermektedir. Vize başvurunuzun onaylanma sürecide vize çıkış süresini etkilemektedir. İrlanda vizesi çıkış süresi tüm vizeler için başvuru süreci ile birlikte 3 veya 4 hafta olarak belirtilmiştir.

İrlanda seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve danışmanlık hizmeti almak için Euroasia Global Visa Services Ankara şubesi ile 0 312 963 04 96 numaralı telefondan ya da Ankara@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';