x
İrlanda

Vize İşlemleri

İrlanda

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 39

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

İrlanda Vize Başvurusu, Tekirdağ

Sevgili ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services aracılığı ile Tekirdağ şubemiz üzerinden yapacağınız İrlanda vize başvurunuza dair güncel ve detaylı tüm bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, Tekirdağ ilimiz başta olmak ile birlikte Tekirdağ Malkara, Muratlı, Saray, Şarköy, Hayrabolu, Çorlu, Süleymanpaşa, Çerkezköy, Kapaklı, Ergene, Marmara Ereğlisi ilçelerimizden ve Edirne, Kırklareli, Çanakkale ve İstanbul gibi çevre illerimizden yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan her tür bilgiyi bulabilir vize başvurunuzun aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Tekirdağ ilimiz üzerinden başvuru yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için  0282 255 50 39 numaralı telefondan ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir yardım, destek ve danışmanlık hizmetini Euroasia Global Visa Services ayrıcalığıyla alabilirsiniz.

İrlanda Vizesi Kimlere Gerekir?

İrlanda vize başvurularında hükümet Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri), Hususi (yeşil) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşından pasaport ayırmaksızın vize almasını talep etmektedir. 

İrlanda Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, 2023

Vize başvurunuz dahilinde gerekli olan evrakların tümü pasaportunuza ve seyahat nedeninize göre farklılık göstermektedir. Ayrıca vize başvurunuzu yaparken vizenizi seyahatinize uygun olarak seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuç alması açısından oldukça önemlidir. İrlanda seyahatiniz için yapacağınız İrlanda vize başvurunuz için gerekli olan tüm evrakları aşağıda vize kategorileri içinde detaylı ve güncel bir şekilde bulabilirsiniz. Aşağıda vize kategorilerinde kısa süreli 'C' vize kategorisinde değerlendirilen vize türleri yer almaktadır.

İrlanda seyahatiniz için danışmanlık hizmeti almak ve vize başvurunuza dair merak ettiklerinizi sormak için 0282 255 50 39 numaralı telefondan ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Tekirdağ

İrlanda vizesi almak vize başvurusunda bulunan bireyleri zorlamayacak prosedürlere sahiptir. Yalnızca Birleşik Krallık vizesi sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları öncelikle İngiltere giriş yapıp daha sonra İrlanda’ya geçmek mecburiyetindedir. Hiçbir vatandaş direkt olarak İrlanda’ya giriş yapamaz. İrlanda vizeniz için yapmanız gerekenleri sizler için sırası ile dört madde içinde derledik ve aşağıda takdirinize sunduk.

  • Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: İrlanda seyahatiniz için gerekli olan belgelerin tamamı pasaportunuza ve seyahat sebebinize göre farklılık göstermektedir. Vize başvurunuz için gerekli olan bütün belgeleri danışman arkadaşlarımız ile belirtilen numara ve adresten iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri hazırlama aşamanızda ise uzman ekip arkadaşlarımız dilediğiniz her konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Vize başvurunuz için istenilen belgeleriniz hazır olduğunda ise belgelerinizi dilerseniz size en yakın ofisimize gelerek danışman arkadaşlarımıza elden teslim edebilirsiniz dilerseniz de kargo aracılığı ile belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz bize ulaştığında uzman ekip arkadaşlarımız belgelerinizi bir yanlışlık ve eksiklik olmaması için dikkat ile kontrol ederler ve kontrol sonrası tarafınıza bilgi vererek vize başvurunuzu yaparlar.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Vize başvurunuz için ödemeniz gereken başvuru ücreti miktarını ücreti danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca vize başvuru ücretleri başvuru yapan bireyin İrlanda’ya seyahat sebebine ve pasaportuna göre değişmektedir.  Vize başvuru ücretinizi ödemek için ise isterseniz size en yakın ofisimize gelerek ücretinizi nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz isterseniz de EFT/ havale yolu ile başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: İrlanda vize başvurusunda bulunan bireyler başvuruları dahilinde veri sunumu gerçekleştirme mecburiyeti içinde değildir hükümet böyle bir talepte bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri hazırladığınız anda uzman ekip arkadaşlarımız gerekli yerlerde belgelerinizi onaylatır ve sonrasında vize başvuru sürecinizi devam eder.
  • Pasaportun Teslim Alınması: İrlanda vize başvurusunda bulunduktan sonra  başvurunuzun sonuçlanma sürecini uzman ekip arkadaşlarımız rutin ve düzenli olarak dikkat ile kontrol ederler. Vize başvurunuz sonuçlandığında ise pasaportunuzu dilerseniz size en yakın ofisimize gelerek elden teslim alabilirsiniz dilerseniz de belirttiğiniz adrese pasaportunuzun kargo aracılığı ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

İrlanda Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi, Tekirdağ

İrlanda hükümeti vize başvurusunda bulunan bireylerden veri sunumu talep etmediğinden başvuru yapan bireylerin hiçbir mercide şahsen bulunması gerekmemektedir. İrlanda vize başvurunuz için hazırlamış olduğunuz onaylatılması gereken evrak ve formları uzman ekip arkadaşlarımız sizler için gerekli mercilerde onaylatacaktır.

İrlanda Vizesi Kaç Günde Çıkar, Tekirdağ

İrlanda vize başvurularında vize başvuru süreci ve vize çıkış süreci toplamda 3 ila 4 hafta olarak belirtilmiş olsa da bazı aksi durumlarda vize çıkış süresinin birkaç gün erken ya da birkaç gün geç çıkabilmesi durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Konsolosluğun yoğunluğu, pasaportunuz ve seyahat nedeniniz belirtilen aksi durumlar arasında yer almaktadır. İrlanda vize çıkış süreleri hakkında daha detaylı bilgilere danışman arkadaşlarımız ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

İrlanda vize başvurunuz için daha detaylı bilgi sahibi olmak, danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak için Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubemize 0282 255 50 39 numaralı telefondan veya tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

İrlanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';