x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

SİVAS'TAN YAPILACAK HOLLANDA AİLE AKRABA ZİYARETİ

H. ÖZMEN 17/12/18, 10:49
Merhaba Size bu mesajı Sivastan yazıyorum . Kocam ve ben torunumla birlikte Holllanda da bulunan kızımı ziyaret etmek istiyoruz. Torunum da bizimle seyahat edecek ama anne ve babası olmadan bizimle gelebilir mi bilmiyoruz. Birde başvurumuzu Sivastan yapabilecek miyiz acaba ? İstanbula gelmemiz gerekiyor mu ?Konu hakkında detaylı bilgileri rica ederiz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınızı detaylı bir şekilde yanıtlamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız bir kısım veya anlatamadığımız bir şey olursa lütfen bizi uyarmayı unutmayınız.

Sayın Yazıcı öncelikle torununuzu veya yeğeninizi gerekli koşulları yerine getirdiğiniz takdirde yanınızda götürebilirsiniz. Tabi torununuzla seyahat edebilmeniz için hazırlamanız gereken bir kaç evrak olacaktır. Sizinle seyahat edecek 18 yaşından küçük , reşit olmayan torununuzun anne veya babası seyahatinizde yanınızda bulunmayacaksa  her birinden noter onaylı muvafakatname temin etmeniz gerekecektir.Torununuz için edineceğiniz bu muvafakatnameler torununuzun sizin yanınızda anne veya babası olmadan seyahat edebileceğini onaylayan belgelerdir.  Muvafakatnameleri temin etmek için  ebeveynlerin kendilerine en yakın noter'e gitmeleri  ve işlemlerini yaptırmaları gerekecektir. 

Üzülerek belirtmek istiyoruz ki Hollanda hükümetinin sivasta bir temsilcisi olmadığı için başvurunuzu İstanbul veya Ankara'dan yapmak durumunda kalacaksınız. Davetiyenizi hazırlarken dikkat edilmesi gerekenleri aşağıda dikkatinize sunuyoruz. Lütfen dikkat edilmesi gerekenleri gözden kaçırmayınız;

1)Öncelikle kızınızın Hollanda da  resmi makamlardan alınmış bir  davetiye çıkartması gerekiyor. Davet eden kişinin gelirini gösteren evraklar, son 3 ayın maaş bordroları veya muhasebecisinden aylık net gelirini gösteren  beyannamesi, hesap dökümleri. Hollanda pasaport fotokopisi veya Hollanda oturum kartının önlü arkalı fotokopisi temin edilmelidir.

2)Davet eden şahıs ile kişinin  nüfus kayıt örneği. (Davet eden kişi ile yakınlık derecenizi gösteren tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği.)

3)Torununuza seyahati boyunca bir sponsor göstermeniz gerekecektir. Torununuz için edinceğiniz sponsor'un birinci derece akraba olma zorunluluğu bulunmaktadır. Bunun için de en uygun kişiler anne veya babasıdır. Sponsor olacak ebeveynlerin hazırlaması gereken evraklara  sayfamızdan  çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Veya dilerseniz  müşteri temsilcilerimizi arayarak en detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. 

EuroAsia'ya ulaştığınız için tekrar teşekkür eder mutlu yarınlar dileriz.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES