x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda Vize Evrakları

Y.Ş. 07/10/20, 12:55
Hollanda vize evrakları Konsolosluğa sunulurken hangilerinin orijinal olması gerekir? Ben Hollanda’daki kuzenimin yanına gitmeyi düşünüyorum. Bana bir davet gönderecek, bu belgeyi e-mail veya whatsapp üzerinden gönderse uygun olur mu? İşlemlerin daha hızlı olması için ne yapmam ve hangi belgeleri sunmam gerekir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, Hollanda ziyaret vizesi başvurusu sırasında Konsolosluğa sunulacak davetiyenin mutlaka orijinali dosyada bulundurulmalıdır. Orijinal davetiye olmayan bir vize başvuru dosyası, başvuru aşamasında kabul edilmeyecektir. Bu durumda davetiyenin orijinalini temin ederek tekrar bir randevu oluşturulacaktır. Bu da başvuru sürecini uzatacaktır. Hollanda vize başvuru evrakları ziyaret sebebinize ve mesleki bilgilerinize göre hazırlanacaktır. EAGVS müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sırasında meslek bilginizi, seyahat amacınızı ve varsa istisnai durumlarınızı belirtmeniz halinde uygun evrak listesi tarafınıza iletilecektir. EAGVS müşteri temsilciniz sizden gelen evraklarla başvuru dosyanızı eksiksiz hazırlayacaktır.

Hollanda vize sonuçlanma süresi kural olarak 15 gündür. Ancak Konsolosluğun gerekli durumlarda ek evrak istemesi halinde süreç uzayabilmektedir. Vize başvurunuzun en hızlı şekilde sonuçlanması, dosyadaki Hollanda vize için gerekli evraklar listesinin eksiksiz hazırlanmış olmasına bağlıdır. EAGVS’nin deneyimli vize danışmanları dosyanın eksiksiz ve hatasız olarak hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Sizler ilk başvurunuzu yaparken EAGVS müşteri temsilciniz sayısız başvuru deneyiminden birini yaşamaktadır. Dolayısıyla profesyonel vize danışmanlık hizmeti sizlerin sorunsuz, hızlı ve güvenilir vize süreci geçirmenizi sağlar.

Ziyaret vizesi için Hollanda vize başvuru evrakları arasında ilk sırada Hollanda’dan alacağınız orijinal davetiye belgesi bulunur. Buna ek olarak, pasaport, fotoğraf, e-devletten alınan belgeleriniz, meslek evraklarınız, banka hesap dökümleriniz ve seyahat sağlık sigortanız gibi belgeler bulunur. Ayrıca online vize başvuru formu da eksiksiz ve hatasız olarak doldurularak başvuruda Konsolosluğa sunulmalıdır. Meslek evrakları kişinin iş veren, çalışan, emekli, kamu çalışanı, meslek odası üyesi (avukat, doktor, mühendis vb.) olması gibi çeşitli kategorilere ayrılabilir. EAGVS müşteri temsilcinize çalıştığınız işi belirtmeniz yeterlidir.

Hollanda vize evrakları ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi almak için 02129630451 numaralı telefon üzerinden EAGVS müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Nazlı Daştan

Hollanda vize evrakları

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';