x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

Hollanda Aile Akraba Ziyareti, Muğla

E. Canbek 26/12/18, 23:04
Merhaba,yarıyıl tatilinde Hollanda’ya dayımın yanına gitmek istiyorum.Davetiyem geldi.Muğla’da öğrenci olarak okumaktayım.Vize işlemlerini en hızlı nasıl halledebilirim?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba 

Öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda sorunuzu en detaylı şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız bir kısım olursa lütfen bize geri dönüş yapmayı unutmayınız. EuroAsia GVS sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyar.

Sayın Canbek Muğlada Hollanda Hükümetinin bir temsilcisi  veya yetkili bir vize başvuru merkezi olmadığı için ne yazık ki başvurunuzu Muğla'dan yapamamaktasınız. Size en yakın başvuru yapacağınız il olarak İzmir'i tavsiye edebiliriz. Bunun dışında dilerseniz başvurunuzu İstanbul üzerinden de yapabilirsiniz. Başvurunuzu İstanbul üzerinden yapmanız durumunda daha hızlı sonuç alabileceğinizi unutmayınız.  25.09.2014 tarihinden bu yana Schengen'e üye herhangi bir ülkeye seyahatte bulunduysanız eğer parmak izi vermek durumunda kalmışsınızdır. Parmak izi verdiyseniz eğer İzmir veya İstanbul'a gelmeden evraklarınızı yollayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ama parmak iziniz sistemde yok ise eğer ne yazık ki ilk başvurunuz olması sebebiyle sizi bir defaya  mahsus görmek ve parmak izi almak üzere görmek isteyeceklerdir. 

Hollanda'da ki dayınızdan temin ettiğiniz davetiyenin yanında davet eden şahsa ait evraklar temin etmeniz gerekecek.
1) Davet eden kişinin gelirini gösteren evraklar: son 3 ayın maaş bordroları veya muhasebecisinden aylık net geliri beyannamesi, hesap dökümleri.
2) Hollanda pasaport fotokopisi veya Hollanda oturum kartının önlü arkalı fotokopisi. Davet eden şahıs ile nüfus kayıt örneği: Davet eden kişi ile yakınlık derecenizi gösteren tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği. 

Davetiyiniz ve durumunuza göre gerekli evrakları temin ederek başvurunuzu en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kişilerin durumuna göre(çalışan, öğrenci, emekli) evraklarda değişiklikler olduğu için dilerseniz en detaylı bilgileri web sayfamızdan bulabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizi de arayarak durumunuza göre en detaylı evrak listesine ulaşabilir işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

EuroAsia GVS olarak umuyoruz ki sorularınıza en detaylı cevapları verebilmişizdir. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                Saygılarımızla

                                                                                                                                                                                                                                                                                EuroAsia GVS

                                                                                                                                                                                                                                                                                Abdullah Tunç

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';