x
Hollanda

Vize İşlemleri

Hollanda

2020 Hollanda Vize Randevuları

K. KAYATAŞ 04/01/19, 11:24
Merhaba Ocak sonlarına doğru Hollanda'ya turistik bir seyahatte bulunacağız. Başvurumuzu yapabilmemiz için öncelikle randevu almamız gerekiyor sanırım. Randevu alacağımız tarihe kadar evraklarımızı hazırlayıp hazırlayamayacağımızı bilemediğimiz için randevu almadan mı gitsek acaba diye düşünüyoruz. Randevu almadan gidersek işlemlerimizi yaptırabilir miyiz? Şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba 

Öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınızı en detaylı şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız bir kısım olursa lütfen bize geri dönüş yapmayı, bilgilendirmeyi unutmayın. EuroAsia olarak sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Sayın İlgili Bireysel olarak yapacağınız  başvurular için başvuruya gitmeden önce online randevu almalanız gerekmektedir. Randevu hizmetinin tamamen ücretsiz olduğunu unutmayınız. Randevu almadan müracaat ettiğiniz takdirde randevu günü  dosyanızı işleme sokmak çok güç olacaktır. Dosyalarınızı hazırlarken konsolosluk tarafından talep edilen dosyaların güncel olup olmadığını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Randevu aşamasına gelmeden önce hazırlamanız gereken tüm evrakları web sayfamızdan araştırarak veya müşteri temsilcilerimizi arayarak edinebileceğiniz lütfen unutmayın. Müşteri temsilcilerimize web sayfamızda yer alan numaralar aracılığıyla çok rahat bir şekilde ulaşabileceğinizi ve durumunuza göre en detaylı evrak listesi ve yol haritasını edinebileceğinizi unutmayın.

 Umuyoruz ki sorularınıza cevap verebilmişizdir. EuroAsia GVS olarak mutlu yarınlar dileriz.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

02122650009

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';