x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa vizesi Mardin

Ş. KOCABAŞ 12/12/18, 09:17
Fransa da çalışmak istiyorum ama öncesinde oraya gidip bir çevre edinmek istiyorum .Sanırım bunun için öncelikle turistik bir vize almam gerekiyor. Ne yapacağız?Şu an sigortalı olarak bir eczanede çalışıyorum .Mardinden başvuru yapsak sıra ne zaman bize gelir? Gerekli evraklar nelerdir benim durumuma göre bana yol gösterirseniz çok memnun olurum .Çok sağolun şimdiden iyi günler .Birde ücret nedir?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Değerli Yazıcı 

Öncelikle Euro Asia GVS' ye ulaştığınız için çok teşekkür ederiz.Fransa'yı ziyaret amaçlı için yapacağınız turistik gezi için yapmanız gerekenleri aşağıda tarafınıza iletmeye çalıçağız. Anlatamadığımız veya eksik gördüğünüz bir şey olursa lütfen bizi uyarmayı unutmayınız.

Öncelikle Fransaya yapacağınız turistik gezi için gereken başvuruyu ne yazık ki Mardin de tamamlayamıyorsunuz. Mardin' de bir Fransa Konsolosluğu veya bir Fransa vize başvuru merkezi bulunmaması nedeniyle vize başvuruları için sizleri bir defaya mahsus Ankara ya davet etmemeiz gerekmektedir.Ankaradan yapılacak Fransa başvuruları radevu tarihi sonrası en erken bir hafta gibi sürede sonuçlanması nedeniyle seyahat tarihinizden en geç yirmi gün önce vize başvurularınzı tamamlamanızı tavsiye ediyoruz. 

Öte yandan bordrolu çalışan olmanız nedeniyle web sayfamızda çalışanlar için gerekli Fransa turistik vize başvuru evraklarını buulabilirsiniz. Bu evraklar bazı durumlarda değişkenlik gösterebilir. Daha sağlıklı bir iletişim için çağrı merkezimizi arayabilir ve son durumunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Faydalı bilgi; Fransa turistik vize başvuruları iin hazırlayacağınız gerekli evrakların güncel olmasına özen gözteriniz. Başvuru tarihinden sekiz gün önce temin edilmiş evlaklar güncel evrak olarak algılanmayabilir. Bu durumda vize başvurunuz kabul edilmeyecektir.Bu ve benzeri durumlarla karşılaşmamak ve randevunuzun yanmaması gibi sorunlarıda göz önune alarak en güncel vzie başvuru evraklarınızla başvuruda bulunmanızı sizlere hatırlatırız. Bu arada  Ankaradan Fransa Vizesi için başvuru yapacaklar illerin isimlerini de aşağıda bulabilirsiniz.

Doğu,Doğu Anadolu,Güneydoğu Anadolu veya aşağıda ki şehirlerde ikamet eden vatandaşlarıımız Fransa vize başvurularını Ankara ya da İzmir'den gerçekleştirebileceklerdir.

Afyon, Antalya, Bartın, Bolu, Burdur, Düzce, Eskişehir, Isparta, Karabük, Zonguldak Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Çankırı, Çorum, Hatay, İçel, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sinop, Tokat, Yozgat Adıyaman, Ağrı, Ardahan, Artvin, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Kahramanmaraş, Kars, Kilis, Malatya, Mardin, Muş, Ordu, Rize, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Tunceli, Van

Cevap Ver