x
Fransa

Vize İşlemleri

Fransa

Fransa Vize Randevuları

E. kalended 17/11/18, 20:29
Fransadan davetiye geldi butun evrakları tamamladım konsolosluk tan randevu almamı istediler yardımcı olurmusunız ne kadar ucret odemelıyım
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, 

Euroasia'ya ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Aşağıda sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. Yanıtlayamadıklarımız konusunda lütfen bizleri uyarmayı, bilgilendirmeyi unutmayınız. 

Öncelikle Fransa'dan almış olduğunuz davetiyeyi incelememiz size daha sağlıklı bilgiler verebilmemiz açısında önemnlidir. Fransa'ya aile, akraba veya arkadaşlarınızı ziyaret etmek için bir seyahat ediyorsanız ilgili Fransa Belediyelerinden onaylı davetiye belgenizi kargo/posta yoluyla temin etmeniz gerekecektir. Mail, faks ya da fotoğraf şeklinde temin ettiğinzi davetiye belgeleriniz Fransa vize başvurularınızı yapabilmeniz için tek başına yeterli olmayacaklardır.

Buna ek olarak Fransa vize randevuları konusunda doğrudan size destek veremiyoruz ancak randevunuzun alınmasını, başvurunuzun yapılmasını ve sonuçlanmış olan başvurunuzun teslim alınmasını bizim aracılığımızla tamamlayabilirsiniz. Bu durumda parmak izi beyanında bulunmanız dışında Fransa aile, akraba, arkadaş ziyareti vize randevu işlemlerinizi tamamen kurumumuzun çalışma alanına bırakabilirsiniz. Fransa vize randevularınızı alabilmek için ofislerimize herhangi bir ücret ödeme yapmanız gerekmezken, Ofislerimiz sizlerden işlemleriniz için toplam bir ücret talep edecektir. Söz konusu ücret Fransa Konsolosluğuna ödenecek vize ücretini, parmak izi merkezleri için ödenecek ücretleri ve ek olarak hizmet bedelimize yönelik bir ücret talep edecektir. Fransa vize randevuları konusunda acil bir yardım talebiniz olması halinde ise hemen sayfamızın ilgili menülerinde bulunan iletişim menülerimizi kullanarak Çağrı Merkezimizi arayabilir, verilmekte olan randevu tarihleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve hatta randevunuzu önceden alarak evrak hazırlama konusunda zaman kazanmış olabilirsiniz. 

Fransa vize randevuları, Fransa vize randevularının hangi tarihe verildiği veya doğrudan Fransa Konsolosluğu'ndan alınacak vize ya da mülakat randevuları için yetkilierimize çalışma saatleri için arayabilir, hassasiyetlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services'e ulaştığınız için bir kez daha teşekkür ederiz.

Görüşmek dileğiyle...

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';