x
Etiyopya

Vize İşlemleri

Etiyopya

Etiyopya Hakkında Sorular & Yorumlar

Etiyopya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Etiyopya E-Vize 2021
A.C 12/05/21, 14:09 Cevabı Görüntüle
Etiyopya e-vize 2021 için hangi belgeler gerekiyor? Etiyopya E-Vize’ye nereden ve nasıl başvurabilirim? Etiyopya E-Vize için belgeleri nereden bir araya getirebilirim? Belgeleri size nasıl ulaştırabilirim? Belgeleri topladıktan sonra eksiklik çıkarsa bir sıkıntı çıkarır mı? Grup halinde başvuru yapsak indirim alabilir miyiz?
Etiyopya Vizesi Kaç Günde Çıkar?
Y.N 12/05/21, 13:59 Cevabı Görüntüle
Etiyopya vizesi kaç günde çıkar? Kız arkadaşımla düğünden sonra balayı için Etiyopya’ya gitmeyi düşünüyoruz. Düğün tarihinin ertesi günü gitmek istiyoruz şimdi başvursak Etiyopya vizesi için kaç günde vizemiz çıkar? Vizenin çıkış tarihinin bir limiti var mı? Çıkması halinde düğün ertelenirse eş durumu sıkıntı yaratır mı? Vizemizi almadan önce hangi belgeleri toplamamız gerek? Vizenin çıkması durumunda uçaktan öncesi için test ya da aşı yaptırmamız gerekiyor mu?
Etiyopya Vizesi Nasıl Alınır?
T.V 12/05/21, 13:51 Cevabı Görüntüle
Etiyopya vizesi nasıl alınır? Ben gelmeden işlemlerimi tamamlamanız mümkün müdür? Hatta iki kişiyiz bu yaz gitmeyi planlıyoruz ama gerekli şartlar nelerdir bilgi almak için rahatsız ediyorum sizi. Daha önce gitmedik başka vizelerimiz var Yunanistan’a gittik, İtalya’ya ben gittim ama Afrika tarafına hiç vize almadık bu vizelerimiz Etiyopya vizesi almamızı kolaylaştırır mı? Aşılar vs. neler gerekiyor detaylı bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler
Etiyopya Vize Başvurusu 2021
C.M 12/05/21, 13:42 Cevabı Görüntüle
Etiyopya vize başvurusu 2021 yılında nasıl yapılır? Kapanma durumunda olduğumuz için online başvuru yapabilir miyim? Etiyopya vizesi almak için seyahat belgesine ihtiyacım var mı? Vize için bir yaş sınırı var mı? Nişanlım ile birlikte gitmek istiyoruz. Bizim adımıza bu işlemleri tamamlayabilir misiniz? Davetiye ya da davetiyesiz Etiyopya vizesini nasıl alabiliriz?
Etiyopya Turistik Vize
S.O 12/05/21, 13:18 Cevabı Görüntüle
Etiyopya turistik vize için başvuruda bulunmak istiyorum. Pandemi sürecinde gidebilir miyim? Başvurum ne kadar sürede kabul olur? Eğer gidersem ve kapılar kapanırsa dönmem de bir sıkıntı olur mu? Etiyopya turistik vize için hangi belgelere ihtiyacım var? Turistik vize için test ya da aşı yaptırmam gerekiyor mu? Ülke içinde turist olacağım için ne gibi belgeler gerekiyor? Kapanma halinde vizem kabul olur mu? Bu arada benim yeşil pasaportum var yine de vize gerekli mi?
Etiyopya Vizesi için Gerekli Evraklar
F.N 12/05/21, 13:13 Cevabı Görüntüle
Etiyopya vizesi için gerekli evraklar nereye yükleniyor? Başvurmak istiyorum ama online bir başvuru bulamadım. Gerekli evrakların listesini her yerde farklı buldum. Vize başvurusu için gerekli evraklar nelerdir? Gerekli evrakları size fax mı yapmam gerekiyor yoksa ofis şubenize getirmem mi gerekiyor? Adli sicilim temiz değilse vize başvurum direkt red mi alır? Bazı ülkeler aşısız almıyor diye söylentiler duydum. Etiyopya vizesi için aşı olmam gerekiyor mu ya da ülke giriş çıkışlarında test yaptırmam gerekiyor mu?
Etiyopya Transit Vize
G.L 12/05/21, 13:06 Cevabı Görüntüle
Etiyopya transit vize alınabiliyor mu? Aktarma yapmak için transit vizeye ihtiyacım var mı? Kaç gün ya da saat içerisinde aktarma yapabilirim? Transit vizeyi gitmeden online başvurabilir miyim? Etiyopya’ya transit vize için bir ücret ödemem ya da ekstra belgeler hazırlamam gerekiyor mu? Etiyopya’dan nerelere aktarma yapabilirim? Aktarma yapacağım ülkeden davetiye alırsam tekrar transit vize başvurusu yapmak gerekir mi? Aktarma sürecinde benden test yaptırma mı isterler mi? Test yaptırmadan aktarma yapabilir miyim?
Etiyopya Vize Ücreti
A.Y 08/05/21, 13:25 Cevabı Görüntüle
Etiyopya vize ücreti ne kadar? Etiyopya’ya seyahat için gitmeyi planlıyorum. Vize başvurumu online yapabilir miyiz? Ne kadar sürede Etiyopya vize başvurum kabul olur. Yasakların tarihleri oynama süresinde gidip dönme sıkıntım olur mu? Etiyopya’ya gidebilmek için banka hesaplarımız da belirli miktarda para bulunması gerekiyor mu? Gitme için herhangi bir aşı ya da test yaptırmam gerekir mi?
Etiyopya Vize
M.T 15/04/21, 13:33 Cevabı Görüntüle
Etiyopya vize başvurusu yapmak için ilgili birim neresidir. İş için gitmem gerekiyor fakat eşimde benimle gelecek. Benim davetiyem var ama eşimin yok ona ayrı seyahat amaçlı vize mi almam gerekiyor? Evli olduğumuz için bana gelen davetiye ile ona da vize alabilir miyiz? Bu işlemi sizler yapabilir misiniz? Davetiye gönderen şirket eşime de gerekli belgeleri çıkarırsa aynı sürede işlemlerimiz tamamlanır mı? Seyahat izin belgesi almak için benim davetiyeyi konsolosluk kabul eder mi?
Etiyopya Vizesi
A.H 06/04/21, 20:19 Cevabı Görüntüle
Etiyopya vizesi nereden alacağım? Coronadan dolayı ulaşım biraz riskli online başvuru araştırdım ama bulamadım. 2021 yılı için vize istiyorum ama gerekli dosyaların ve belgelerin neler olduğunu ve nerden alınacağını bilmiyorum. Seyahat için Etiyopya’ya gitmek istiyorum bunun için bir sakınca ya da turistik amaçlı gitmek için ekstra bir test, aşı ya da pcr gerekiyor mu? Bu işlemleri ne kadar sürede tamamlayabilirsiniz?
Etiyopya Gazeteci Vizesi 2021
S. Aktar 30/12/20, 17:53 Cevabı Görüntüle
İzmir’de yerel bir gazetede gazeteci olarak çalışıyorum. Son dönemlerde Etiyopya’ya İzmirli iş adamları tarafından çok sayıda yatırım yapıldığını biliyorum. Bu kapsamda olası iş sahalarına ve İzmir’deki iş insanlarının dahil olduğu projelere dair bilgi edinmek adına Etiyopya’ya gitmek istiyorum. Bu seyahat için hangi vize türüne başvurmalıyım ve gerekli olacak belgeler nelerdir? Bilgilendirirseniz memnun olurum.
Etiyopya Vize İşlemleri
S. Atak 10/08/20, 13:53 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Etiyopya seyahatim için sormam gereken sorular var. Henüz vize, uçak bileti, otel rezervasyonu gibi hiçbir işlem yapmadım. Yeşil pasaportum var ve bu pasaportun önümüzdeki 2 sene boyunca geçerliliği mevcut. 3 arkadaşımla beraber seyahat etmek istiyoruz. Öncelikle sorum şu, yeşil pasaportum olmasına rağmen yine de vize başvurusu yapmama gerek var mı? Arkadaşlarımdan birinin de pasaportu yeşil, diğer iki arkadaşımınki bordo pasaport. Etiyopya vize işlemleri yapılırken pasaport tipi hazırlanacak evraklarda bir fark yaratıyor mu? İkinci soruma gelirsek, vize başvurusu yapmadan önce uçak bileti ya da kalacak yer rezervasyonu yapmamıza gerek var mı? Gelecek ayın başında seyahat etmeyi planladık ve izinlerimizi de buna göre ayarladık. Dolayısıyla önümüzde daha vakit var. Yine de rezervasyonları şimdiden mi yapmamız gerekiyor? Bu işlemleri vizemizi garantiye almadan yapmak istemiyorum. Başvuruda hangi belgeler talep ediliyor?
Etiyopya Vize Başvurusu
B. Taşkın 10/08/20, 13:43 Cevabı Görüntüle
Selam, eşimle birlikte uzun zamandır Afrika ülkelerini seyahat etmek istiyoruz. Seyahatimiz kapsamında belirlediğimiz ülkelerin çoğuna gittik. Tabi bu seyahatler ikimizin de çalışıyor olması yüzünden devamlı olarak peş peşe değil, izinli olduğumuz tarihler aralığında, parça parça oldu. Bu yılki senelik iznimizde de Etiyopya’ya yolculuk etmeyi planlıyoruz. Daha önce Etiyopya’ya ikimizde gitmedik. Dolayısıyla Etiyopya vize başvurusu nasıl yapılıyor bir fikrimiz yok. Her ikimiz de çalışıyor olduğumuzdan dolayı vize işleriyle birebir ilgilenemeyeceğiz. Vize başvurusu işlemlerinde ne gibi hizmetler sunuyorsunuz? Yalnızca belgelerimizi size iletirsek başvurumuzu yapmanız mümkün mü? Şunu da belirteyim, eşimin ve benim pasaportum bordo pasaport kategorisinden. Daha önce 10 yıllık olarak aldığımız pasaportların 4 sene daha kullanım süresi var. Dolayısıyla pasaport açısından bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum ama Etiyopya için ne gibi şartlar isteniyor bunu da bilmiyorum. Yardımcı olur ve iletişim numaranızı verirseniz sevinirim.
Etiyopya’ya Ekspres Vize Var Mı?
E. Kesim 10/08/20, 13:40 Cevabı Görüntüle
Merhaba, öncelikle size durumumun ne kadar acil olduğunu belirtmek istiyorum. 4 gün sonra mutlaka Etiyopya’da olmam gerekiyor. Arkadaşım uzun zamandır orada yaşıyor ve 4 gün sonra düğünü var. Haberi 2 3 gün önce aldım dolayısıyla vize, pasaport gibi konularda hiçbir hazırlık yapabilmiş değilim. Umuma mahsus bir pasaportum var, sanırım 1 yıl kadar daha geçerliliği bulunuyor. Etiyopya’ya gitmek için çok kısa bir sürem kaldı. Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Başka ülkelerde ekspres vize uygulaması olduğunu duydum. Etiyopya’ya ekspres vize var mı? Belgelerle ve konsolosluğa gitmekle uğraşacak hiç vaktim kalmadı. En kısa sürede vizemi almak istiyorum. Ekspres vize ya da kapıda vize uygulaması var mı? Oraya gidip sınırda vize başvurusu yapabilir miyim? Acil dönüş yaparsanız sevinirim. Eğer böyle bir uygulama yoksa kısa sürede vize almak için ne yapmalıyım?
Etiyopya Konsolosluğu
S. Ekin 10/08/20, 13:27 Cevabı Görüntüle
Selam, arkadaşlarımla birlikte 2 hafta sonra bir yardım kampanyası kapsamında Etiyopya’ya seyahat edeceğiz ve orada 1 hafta kalacağız. Vize başvurularımızı ayrı ayrı yapabileceğimiz söylendi. Kendi adıma bir Etiyopya vizesi başvurusu yapacağım fakat daha önce hiç yurt dışına çıkmadım dolayısıyla vize prosedürleri nasıl işliyor bilmiyorum. Pasaportumu daha yeni aldım, alalı yaklaşık 4 gün oldu. 3 yıllık bir pasaport aldım, bu süre vize başvurusu yapmam için yeterli mi? Ayrıca daha önce Etiyopya vizesi almadığım için işlemlerle ilgili bilgi sahibi değilim. Muğla’da yaşıyorum. Vize başvurusu yaparken şehir değiştirmem gerekiyor mu? Bunu sormamın sebebi, daha önce yurt dışına çıkan arkadaşlarımın konsolosluğa gittiklerini bildiğimden dolayı, benim de böyle bir işlem gerçekleştirmeme gerek var mı yok mu bilmiyorum. Etiyopya Konsolosluğu için nereden randevu almalı ve nereye gitmeliyim? Başvuru için şahsen benim mi gitmem gerekiyor?
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';