x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Irak Vatandaşları İçin Dubai Vizesi

G. Mostafa 27/08/19, 14:25
Merhaba, ben Iraklı bir öğrenciyim. İstanbul’da yüksek lisans yapıyorum. Türkiye vatandaşı kız arkadaşımla birlikte Dubai’ye 5 günlük seyahat planlıyorum. Dubai için bazı ülkelerin kara listede olduğunu duydum. Acaba Irak vatandaşları Dubai vizesi alabiliyor mu? Hangi evrakları hazırlamak gerekiyor, yabancı vatandaşlardan daha fazla evrak isteniyor mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba,

Irak vatandaşlarına Dubai vizesi başvurusu yapılabilmektedir. Ancak İran, Irak, Suriye, Bangladeş, Afganistan vatandaşlarının vize başvurularında ret oranı Türk vatandaşlarına nazaran daha fazladır. Dubai Göçmenlik Ofisi’nin inisiyatifine bağlı olarak Irak vatandaşlarının Dubai vizesi başvurusu onaylanabilmektedir. Söz konusu vatandaşlar için Dubai Göçmenlik Ofisi vize ücretine ek olarak 274 USD talep etmektedir.Yabancı pasaportla yapılan başvuruların sonuçlanma süreleri değişiklik göstermektedir. Başvuru ret olsa dahi ücret iadesi yapılmamaktadır. Dilerseniz kız arkadaşınızla birlikte vize başvurunuzu vize servisimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. 
Ayrıntılı bilgi için bize +90 (212) 963 39 80 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,
Evrim

M. Elhatip 28/10/19, 11:41

Merhaba Ben Türk vatandaşı olup Bağdat doğumluyum. BEA vizesi almak için ilave belge vermem gerekiyor mu?

EUROASIA Müşteri Temsilcisi 28/10/19, 11:46

Merhaba Muhammed Bey, BAE Göçmenlik ofisi başvuru sahiplerinin doğum yerlerine göre değerlendirme yapmaktadır. Irak doğumlu bir T.C. vatandaşı olarak BAE Göçmenlik Ofisi'ne Dubai vize ücreti bedeline ek olarak 274 USD ödeyerek başvuru yapabilirsiniz. Dubai vize başvurunuzu Dubai resmi vize servis sağlayıcıyla iş ortaklığı yürüten vize servisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. İkamet bölgenize en yakın ofisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver