x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vizesi Edirne

O. Yılmaz 24/11/18, 19:22
Edirne vize servisinize uğrayarak Dubai vizesi almak istiyorum. Ne evrak getirmem gerekir. Kaç günde çıkar, Dubai vize ücreti dolar olacakmış, dolar mı getirmeliyim? Siz evden yada ofisten Dubai vizesi için evrakları aldırmanız mümkün mü. Böyle servisiniz var mı ? Yardımcı olur musunuz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın Yılmaz merhaba,

Euroasia'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Dubai vizenizi Edirne ofisimize uğrayarak alabilirsiniz. Dilerseniz Dubai vizenizi E-vize olarak da alabilirsiniz. E-ail ortamında seyahati gerçekleştireceğiniz geçerli pasaportunuzun 2. sayfasını renkli scan ederek mail ortamında ofislerimizin e-posta hesaplarına iletebilir ve Dubai vizenizi 24 ile 72 saat arasında alabilirsiniz. Dubai vize başvuru ücretlerinizi ise gerek ofisimize gelerek elden TL olarak ödeyebilir veya banka hesap bilgilerimize günlük kura göre TL olacak şekilde vize işlem ücretinizi ödeyebilirsiniz. İletişim bilgilerimizde bulunan Edirne ofisimizi aramanız halinde Dubai vize başvuru evraklarınızı evinizden veya ofisinizden teslim aldırabilir veya tüm süreci mail ortamında tamamlayabilirsiniz.

ilginiz için teşekkür ederiz.

E. 07/12/18, 12:54
Bursadan da size başvurı yapabilirmiyim. Saadece edirne dubai vizesi mi alıyorsunuz Size mail mi atmam gerekiyor. Dubai vizesini pasaportuma mı yapıştırılıyor yardımcı olanilirmisiniz
Erdak 29/12/18, 00:14
Dubai için transit vize almak istiyorum fakat vize başvuru sırasında Vize Türünde öyle bir seçenek yok ne yapmalıyım?
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';