x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Alman Vatandaşları İçin Dubai Vizesi

M. Toprak 08/08/19, 15:10
merhaba Almanya doğumluyum Türkiye Cumhuriyetı pasaportuna (Bordo) sahibim Dubai'ye gideceğim vizeden muaf mıyım. Almanya pasaportum yok vize almam gerekiyor mu? Eşim Alman vatandaşı. Alman vatandaşları için Dubai vizesi nasıl alınır. simdiden teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar,

Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus pasaporta (bordo) sahipseniz eğer Dubai e-vize almanız gerekmektedir Türk vatandaşlarının seyahat amaçlarına ve sürelerine göre Dubai vize türlerinden birini seçmeleri gerekmektedir. Dubai vizesi e-vize özelliği taşımaktadır, online ortamda başvuru yapılarak başvuru sahibine e-posta aracılığıyla gönderilmektedir. Dubai vizesi başvuru tarihinden itibaren 24  saat içerisinde sonuçlanmaktadır. 

Alman vatandaşları için Dubai vizesi kapı vizesi olarak alınabilmektedir. Eşiniz için ülke girişinde kapı vizesi alabilirsiniz. 

Güncel vize ücretleri hakkında bilgi ve Dubai vizesine başvuru yapmak için Euroasia GVS temsilcilerimizi arayabilirsiniz. İletişim için tel :+902129633980

Saygılarımla,

Gizem Y.

Evrim N. 

almanya vatandaşları için dubai vizesi

T.H 02/12/19, 01:10

Merhaba. Ben Türkiyeden Almanyaya geldim. Eşimle beraber Dubai gitmek istiyoruz. Ama benim pasaportum Türk pasaportu olduğu için vize istiyorlar. Almanya dan nasıl Türk pasaportu için başvuru yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap Ver