x
Bulgaristan

Vize İşlemleri

Bulgaristan

Bulgaristan Vizesi Antalya

Ş. KARADAŞ 14/12/18, 12:03
Merhaba, Antalya’da yaşıyorum. Yılbaşını Ailece Bulgaristan Sofya’da geçirmeyi planlıyoruz. 9, 14 ve 16 yaşında üç çocuğumuz var. Seyahat başlangıç planımız 28.12.2018 ve otelimize henüz ödeme yapmadık. Vizemiz bu tarihe yetişir mi? Başvuru için ne yapmamız gerek, illa İstanbul a gelmeli miyiz? Hangi evrakları hazırlamamız gerek? Vizeye başvurmadan önce oteli ödememiz gerekir mi? Vize işlemleri bize kaça mal olur? Uçakla seyahat edicez. Vizemizi almadan biletlerimizi almamız mı gerekir? Teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Değerli yolcumuz,
Yılbaşı için Bulgaristan'a yapacağınız seyahatinizle ilgili olarak; hızlıca bir başvuru organize edilmeli.

Bulgaristan'da kalmayı planladığınız hotelden seyahat edecek kişilerin isim soyimlerini ve seyahat tarihlerini içeren bir konfirmasyon temin etmeniz gerekmektedir. Ayrıca Bulgaristan vizesi için çocuklarınız sizinle birlikte seyahat ediyor olsa bile anne ve babadan noter tasdikli muvafakatname istenmektedir. Bu evrakı eğer temin etmediyseniz hızlı bir şekidle tamamlamalısınız.

Başvuruya gelmenize gerek kalmadan bize evraklarınızı posta yoluyla göndermeniz yeterli olacaktır. 

İşlemleriniz için 5 kişilik aile olarak sizlere verilmiş fiyat teklifiniz mailinize gönderimiştir.

Uçak biletinizi vize işlemleriniz tamamlanmadan almanızı tavsiye etmiyoruz, şu an vize işleminizin yetişmesi muhtemel gibi gözüküyor olsa da işlem sürecinin Konsolosluğa bağlı olduğu unutulmamalıdır.

Görüşmek Dileğiyle

 

Cevap Ver