x
Bulgaristan

Vize İşlemleri

Bulgaristan

Bulgaristan Vize Edirne

DK 07/04/21, 11:05
Bulgaristan vize Edirne için başvuru merkezi neresi? Nereden ve nasıl vize başvurusunda bulunacağız?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

EAGVS olarak iyi günler dileriz. Bulgaristan vize Edirne için Edirne’de temsilciliğimiz bulunmaktadır. Yazımızda Sadece Edirne için değil, aynı zamanda Kırklareli ve Tekirdağ il ve ilçelerinde ikamet edenlerin başvurularının kabul edildiği Edirne Bulgaristan Konsolosluğu için başvuru prosedürü ve detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Edirne Bulgaristan Vize başvuru merkezi olarak temsilciliğimizin adresi: Sarıcapaşa Mahallesi Kıyık Caddesi No:4 Bilgen Pasajı / Ofis No:35 Merkez – Edirne dir. Ayrıca iletişim numarası 0 (850) 241 04 48 dir. Dilerseniz Edirne Bulgaristan vizesi için temsilciliğimizin mail adresi olan Edirne@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz.

Edirne il merkezinde veya ilçelerinde oturduğunuzu varsayarak, vize başvurunuzu Edirne’den temsilciliğimiz aracılığı ile Edirne Bulgaristan Konsolosluğuna yapabilirisiniz. Bulgaristan vize işlemleri Edirne için temsilcimiz her türlü soru ve bilgi ihtiyacınıza cevap verecektir.

Nasıl vize başvurusunda bulunacağınıza gelince; Öncelikle ne tür vize başvurusunda bulunacağaınıza karar vermelisiniz. Daha doğrusu bu durum gidiş amacınız ve kalma sürenizle alakalı bir durumdur. Örneğin aile ziyareti, ticari vize veya oturum vizesi olan D tipi vize için ayrı ayrı evrak ve prosedürler gerekmektedir.

Edirne Bulgaristan Vize başvuru merkezi size bu konuda yardımcı olmak için iletişim bilgilerinizi bize iletmenizden sonra size dönüş yapacaktır. Örneğin, herhangi bir özel şirkette çalışan iseniz; hazırlamanız gereken evraklar

  • Çalıştığınız şirkete işe giriş bildirgesi ( En az 1 yıldır çalışıyor olmanız vize alma şansınızı ve süresini uzatır)
  • Maaş Bordrosu ( Başvuru tarihi için önceki 3 Ayı kapsamalı)
  • SGK dökümü
  • Pasaport (Minimum 1.5 yıl kullanım süresi olmalı ve son 10 yıl içerisinde alınmış olmalı)
  • Biometrik fotoğraf 2 adet (Beyaz Fonlu)
  • Vukuatlı aile nüfus çizelgesi (ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır.)
  • Banka Şubesi onaylı ve ıslak imzalı Hesap cüzdanı veya hesap dökümü (Minimum 7.000 TL bakiye olmalı)

Yukarıdaki evrakların tamamlanmasının ardından Bulgaristan vize Edirne için temsilciliğimiz ile yukarıda verilen iletişim bilgilerinden herhangi biri ile iletişime geçip daha fazla bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla EAGVS

Bulgaristan vize Edirne

Cevap Ver