x
Bulgaristan

Vize İşlemleri

Bulgaristan

Bulgaristan Öğrenci Oturum Vizesi

f. uzun 04/06/20, 18:00
merhaba bulgaristan vizesi için bilgi almak istiyorum. Bulgaristan'da öğrenciyim onun için gerekli evraklar belgeleri öğrenmek istiyorum. Bulgaristan Öğrenci Oturum Vizesi nasıl alınıyor, hangi evraklar gerekli?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

F.Uzun Merhaba,

Bulgaristan'da okul kaydınız yapıldı ise, Türkiye'den yapacağınız öğrenci oturum vizesi başvurularınız için destek verebilmekteyiz.

Öncelikle Bulgaristan'dan öğrenci kaydınız yapıldıktan sonra, okula kabul edildiğinize dair Bulgaristan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir belge verilir ve ayrıca eğitim göreceğiniz okuldan da öğrenci belgesi alınır. Öğrenim göreceğiniz belgeler yukarıda bahsedildiği gibi iki ayrı birimden alınmaktadır. Öğrenci olduğunuz kanıtlar belgelerin yanı sıra Bulgaristan oturum vize başvurusu yapılabilmesi için Bulgaristan'da okuyacağınız süre boyunca kalacağınız adrese dair bir belge de dosyanızda sunulması gerekir. Kalacağınız yer okul yurdu ise okuldan alınmış yurtta kalacağınızı gösterir bir belge eğer kiralık bir ev ise, evin sizin adınıza kiralandığını gösterir noter tasdikli kira kontratı ve ev sahibinden evinde kalacağınız beyan eden tahhtüname de Bulgaristan'dan alınması gereken diğer evraklardandır.

Bulgaristan Öğrenci Oturum vizesi için hazırlamanız gereken evrak listesini ofisimizi 02129635014 noul telefondan arayarak mail yoluyla talep edebilirsiniz. Evraklarınızı hazırladıktan sonra ofisimize ulaştırırak başvuru organizasyonunuz konusunda destek alabilirsiniz. Bulgaristan oturum vizesi hem evrak anlamında hem de başvuru koşulları gereği normal vize başvurularından farklılık göstermektedir. Evrakların kontrol edilmesi, içeriklerinin doğru olup olmadığının belirlenmesi bile başlı başına bir iştir. Evraklarınızın eskiksiz olması doğru bir başvuru yapılabilmesi için Bulgaristan oturum vizelerinde danışmanlık hizmeti almanız önerilir. 

Bulgaristan Öğrenci Oturum Vizesi işlemleriniz için bg@eagvs.com adresimize yazabilirsiniz.

Bulgaristan Öğrenci Oturum Vizesi

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.