x
Avusturya

Vize İşlemleri

Avusturya

Avusturya Vize Randevuları

H. Güles 09/01/19, 03:01
Ben yeni evlendim ve eşimi avusturya ya getirmek istiyorum ve nerden başvuru yapacam bilmiyorum davetiye mi yapmam gerekiyor yoksa turkiyeden mi başvuru yapılır bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz? Nerden ve nasıl başvuru yapılır
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba Öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınızı en detaylı şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız bir kısım olursa lütfen bizi bilgilendirmeyi geri dönüş sağlamayı unutmayınız. EuroAsia olarak sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız. 

 

Sayın ilgili öncelikle Avusturya Hükümetinin Kayseri'de  bir temsilcisi veya yetkili bir vize merkezi olmadığı için işlemlerinizi ne yazık ki Kayseri'den yapamamak durumundasınız. Avusturya'ya yapacağınız ziyarette illa ki bir davetiye temin etmeniz şart değil. Buraya turistik bir ziyaret gercekleştirecekseniz eğer öncelikle kendi durumunuz ve eşinizin durumu ile ilgili hazırlamanız gereken evraklar olacak. Evrak listesi kişilerin durumuna göre değişkenlik gösterebildiğinden konu ile alakalı web sitemizde gerekli incelemeleri yapabilirsiniz. Veya dilerseniz müşteri temsilcilerimizi arayarak hazırlamanız gereken evraklar koınusunda en detaylı bilgileri kendilerinden öğrenebilirsiiz.

Evraklarınızı hazırladıktan sonra  müşteri temsilcilerimizin yönlendirmeleriyle randevu aşamasını rahat bir şekilde halledebileceğinizi unutmayın lütfen. Randevunuz için size en yakın il olarak Ankara gözükmektedir. Ankara dışında başvurunuzu hızlı bir şekilde başlatmak ve sonuçlandırmak adına işlemlerinizi İstanbul üzerinden de yapabileceğinizi unutmayın. İstanbul üzerinden yapabileceğiniz başvurularınızın çok daha hızlı sonuçlandırılacağını bilmeniz gerekmektedir. 25.09.2014 tarihinden sonra herhangi bir Schengen bölgesi üye ülkeye seyahat ettiyseniz eğer başvurunuz sırasında sizden parmak izi talebinde bulunmuşlardır. Bu da sonraki Schengen bölgesi üye ülkelere yapacağınız vize başvurularında ekstrem bir durum olmadıkça bir daha parmak izi beyanında bulunmanıza gerek olmadığı anlamına gelmektedir. 

EuroAsia GVS olarak umuyoruz ki size yardımcı olabilmişizdir. Dilediğiniz zaman web sayfamızda yer alan numaralarımız aracılığıyla rahat bir şekilde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebileceğinizi unutmayınız. Mutlu yarınlar dileriz.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

02122650009

Cevap Ver