x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Öğrenciler için Avustralya Vizesi

ismail 22/11/18, 17:06
Merhabalar; Avustralya vizesi için Türk öğrencilere vizenin çıkması zor olduğunu söylüyorlar bu yüzden içimizde korku oluyor bu doğru mudur? Vize işlemleri evrakları hazırlarken örneğin, adli sicil kaydı ,vukuatlı nüfus kayıt örneği vs.gibi evrakları E Devlet üzerinden mi alıyoruz yoksa evrak toplamak için adliyelere mi gidiyoruz.? Diğer sorum ise Hatay da yaşamamız vizenin çıkmasına olumsuz etki yaratır mı ? Şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.

Avustralya vize başvurularında, her başvuru kendi durumu üzerinden değerlendirilmektedir. Eğer seyahat amacınız gerçek, durumunuz da uygunsa Türk ya da öğrenci olmanız veya Hatay'da oturmanız herhangi bir negatif etki yaratmamaktadır.
Vukuatlı Nüfus Kaydı, Adli Sicil Kaydı, Öğrenci Belgesi gibi evrakları e-devlet üzerinden barkodlu olarak edinebilirsiniz.
Öğrenci olduğunuz için anne ya da baba sponsorluğu kullanmanız gerekecektir. 
Avustralya vize başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 25 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Avustralya vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES