x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 22 98

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ask@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, İstanbul

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesi aracılığıyla yapacağınız Avustralya vize başvurusuna dair gerekli tüm bilgilerin bulunduğu sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında; Başta İstanbul olmak üzere Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Balıkesir, Edirne, Bursa ve Çanakkale illerimizden yapacağınız Avustralya vize başvurusu ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için +90 (212) 963 22 98 numaralı telefonumuzdan ya da ask@eagvs.com adresimizden e-posta yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir? İstanbul

Avustralya pasaport tipi gözetmeksizin seyahat öncesi vize alımını şart tutmuştur. Dolayısıyla Umuma Mahsus (bordo), Hizmet (gri), Hususi(yeşil), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her birey için gerekli bir vizedir.

Avustralya Vize Başvurusu, İstanbul

İstanbul şubesı üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için gerekli tüm evrakları aşağıda belirtilen maddelerde bulabilirsiniz. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için seyahat sebebinize uygun olan vizeyi seçmeniz oldukça önemlidir.

Yukarıda belirtilen vize maddelerinde size uygun olan vizeyi bulamıyorsanız ya da verilen vize bilgileri hakkında ek bilgi istiyorsanız +90 (212) 963 22 98 numaralı İstanbul EAGVS numaramızdan veya ask@eagvs.com adresimizden e-posta yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvuru Nasıl Yapılır? İstanbul

EAGVS İstanbul şubesi üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri dört madde halinde yazının devamında sizlere sunduk.

  1. Gerekli Belgelerin Hazırlanması: Avustralya seyahatiniz için gerekli olan belgeler seyahat sebebinize göre değişiklik gösterir. Seyahat sebebinizi belirledikten sonra EAGVS firmamıza ulaşarak gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz. Belgelerinizi hazırladıktan sonra dilerseniz kargo aracılığıyla dilerseniz de şubemize gelerek bizzat belgelerinizi teslim edebilirsiniz. Belge tesliminizden sonra ekip arkadaşlarımız herhangi bir sorun olmaması için belgelerinizi kontrol eder ve gerekli düzeltmeleri sağlarlar.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvurunuzda ödemeniz gereken vize ücreti seyahat sebebinize göre değişime uğrar. Vize ücretinizi firmamıza EFT/ havale yoluyla ya da en yakın şubemize gelerek nakit veya kredi kartı şeklinde ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Avustralya vizesi alırken konsolosluğa veri sunumu yapmanız gerekir. Uzman ekip arkadaşlarımız seyahat zamanınızın uygunluğuna ve konsolosluğun durumuna göre sizlere biyometrik veri sunumu randevusu alırlar ve tarafınıza bilgi veriler. Alınan randevu tarihinde herhangi bir sorun oluşmaması için danışman bir arkadaşımız biyometrik veri sunumu esnasında yanınızda bulunacaktır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Avustralya vize başvurunuzun yapılması dahilinde uzman arkadaşlarımız günlük rutin olarak vize başvuru sonucunuzu kontrol ederler.

Başvurunuzun sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu bize verdiğiniz ulaşım adresinize kargo aracılığıyla gönderebiliriz ya da şubemize gelerek pasaportunuzu bizzat elden teslim alabilirsiniz. 

Avustralya Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? İstanbul

Vize başvurunuzun belirtilen tarihte yapılacak olan biyometrik veri sunumunda şahsen bulunmanız ve veri sunumunuzu gerçekleştirmeniz gerekir. Ek olarak 16 yaş ve altı her birey için konsolosluk ebeveyn gözetimi ister.

Avustralya Vize Başvuru Formu İstanbul

Avustralya konsolosluğunun önem verdiği belge olması nedeniyle en gerekli belge olma niteliği taşıyan Avustralya vize başvuru formu için buraya tıklayınız.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar? İstanbul

Avustralya vizenizin sonuca bağlanması seyahat sebebinize göre değişim gösterir. Ayrıca vize çıkış süreniz ülke durumuna ve konsolosluğun yoğunluk durumuna bağlı olarak da değişim gösterir. Vize başvurularının çıkış sürelerini güncel olarak aşağıda maddeler halinde sizlere sunduk.

  • Avustralya Turist Vizesi (17-28) gün
  • Avustralya Ticari Vize (7-14) gün
  • Avustralya Transit Vize (4-7) gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi (42-63) gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için ise vize çıkış süresi (14-16) gündür.

Vize çıkışınız birkaç gün geç veya erken sonuçlanabilir. Avustralya vize çıkış tarihleri hakkında danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul şubemizden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için +90 (212) 963 22 98 numaralı telefonumuzdan ya da ask@eagvs.com adresimizden e-posta aracılığıyla bizlere ulaşabilir, dilerseniz de size en yakın şubemize gelerek vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';