x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Telefon/Faks

+90 (462) 215 60 16

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Trabzon

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services aracılığıyla Trabzon şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurusu hakkında detaylı ve güncel tüm bilgilerin bulunduğu sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, başta Trabzon olmak üzere Trabzon Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Of, Yomra, Arsin, Vakfıkebir, Sürmene, Maçka, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Tonya, Düzköy, Şalpazarı, Hayrat, Köprübaşı, Dernekpazarı ilçeleri ve Gümüşhane, Bayburt, Rize, Giresun gibi çevre illerden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için detaylı tüm bilgileri sayfa devamında bulabilirsiniz. Avustralya vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (462) 215 60 16 numaralı telefondan ya da trabzon@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir?

Avustralya vizesi; Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her bireyin almak mecburiyetinde olduğu bir vizedir.

Avustralya Vize Başvurusu 2023

Trabzon şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için gerekli olan tüm evrakları güncel ve detaylı olarak aşağıda ki maddeler de bulabilirsiniz. Avustralya vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için vizenizi seyahatinize göre seçmeniz oldukça önemlidir.

Yukarıda verilen maddelerde seyahat sebebinize uygun olan vize yoksa ya da istenilen evraklar hakkında sormak istediğiniz sorular varsa +90 (462) 215 60 16 numaralı telefondan ya da trabzon@eagvs.com e-posta adresinden EAGVS Trabzon şubemizle iletişime geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Trabzon

Avustralya vizesi oldukça sıkı prosedürlü ve diğer vizelere göre detay arayan bir vizedir. Avustralya vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri sizler için dört madde halinde derledik.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Avustralya vize başvurunuzda ilk adım konsolosluk tarafından istenen evrakları hazırlamaktır. Vize alımı için hazırlamanız gereken evraklar seyahat nedeninize ve yaşınıza göre değişim göstermektedir.  Avustralya vize başvurunuzda hazırlamanız gereken evrakları danışman arkadaşlarımızdan seyahat nedeninize uygun şekilde öğrenebilirsiniz. Vizeniz için hazırlamanız gereken evrakların ingilizce olarak hazırlanması istenir. Evraklarınızı hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Belgelerinizi hazırladığınız takdirde dilerseniz şubemize gelerek belgelerinizi elden teslim edebilir dilerseniz de şubemize kargo aracılığıyla belgelerinizi ulaştırabilirsiniz. Hazırladığınız vize başvuru belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bir yanlışlık ve eksiklik olmaması için detaylıca kontrol edilir ve tarafınıza bilgi verilir.
  • Vize Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvuru ücretiniz, seyahat nedeninize göre değişim gösterir. Vize ücretinizi danışman arkadaşlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi bizzat şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilir veya EFT/havale yoluyla ödemeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Vize başvurunuzun bu bölümünde konsolosluk belirli bir randevu tarihinde sizden veri sunumunda bulunmanızı ister. Uzman ekip arkadaşlarımız sizler için seyahat durumunuza ve konsolosluk yoğunluğuna uygun olacak şekilde bir randevu tarihi ayarlar. Belirlenen randevu tarihinde danışman arkadaşımızın eşliğinde konsolosluğa giderek veri sunumunda bulunursunuz. Ek olarak, 16 yaşından küçük her bireyin veri sunumunda konsolosluk ebeveyn gözetimi ister.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Avustralya vize başvurunuzu tamamladıktan sonra başvurunuzun sonuçlanmasını uzman ekip arkadaşlarımız günlük, rutin olarak takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu dilerseniz şubemizden teslim alabilir dilerseniz de belirttiğiniz adrese kargo aracılığıyla gönderilmesini talep ederek pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? Trabzon 

Avustralya hükümeti sıkı vize yönetimi ve kuralları olan bir hükümettir. Vize başvurunuzun veri sunumu prosedüründe belirlenen tarihte konsoloslukta şahsen bulunarak veri sunumu yapmanız şarttır. Ek olarak daha önceden Avustralya vize başvurusu yapmış ve veri sunumunda bulunmuş olsanız bile veri sunumunuzu tekrar etmeniz gerekir.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar? Trabzon

Avustralya vize başvurunuzun çıkış süresi ülke durumuna, sicil durumunuza ve konsolosluk yoğunluk durumuna göre değişim gösterir, bu nedenlerden dolayı Avustralya vizeniz birkaç gün erken ya da birkaç gün geç çıkabilir. Avustralya vize çıkış sürelerini güncel olarak aşağıda maddeler halinde sizlere sunduk.

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Vizesi 7-14 gün 
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için ise vize çıkış süresi 14-16 gündür.

Trabzon şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuza dair merak ettiklerinizi sormak ve danışmanlık hizmeti almak için +90 (462) 215 60 16 numaralı telefondan ya da trabzon@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';