x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 11 73

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Edirne, Avustralya vizesi

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services firmamızın Avustralya vize başvuru işlemlerinin yer aldığı sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında başta Edirne olmak üzere, Tekirdağ, Çanakkale, Kırklareli gibi çevre illerden yapacağınız Avustralya vize işlemleri için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi edinebilirsiniz. Edirne Avustralya uzmanlarımıza, +90 (850) 241 11 73 numaralı telefondan ya da edirne@eagvs.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir? Edirne

Avustralya'ya seyahat etmek isteyen her Türk vatandaşının, Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) ya da Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi olması farketmeksizin, seyahatleri öncesinde vize almaları gerekir.

Avustralya Vize Türleri, Edirne

Avustralya seyahatiniz öncesinde ihtiyacınız olan vizeye dair, Edirne ofisimiz tarafından danışmanlık alabileceğiniz vize çeşitleri aşağıda listelenmiş durumdadır.

Belirtilen belge listelerimizde sormak istediğiniz her soru için +90 (850) 241 11 73 numaralı telefondan ya da edirne@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Nasıl Alınır? Edirne

Edirne’den yapılacak olan Avustralya vize başvuru süreçlerini sizler için derledik. Toplamda dört adımdan oluşan vize başvuru aşamalarını aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Avustralya seyahatiniz için alacağınız vizede hazırlayacağınız belgeler seyahat sebebinize göre değişim gösterebilir. Bu aşamada Avustralya Ankara Büyükelçiliği Konsolosluğu’na başvurunuza göre istenen belgeleri danışman arkadaşlarımız size bildirir. Belgelerinizi hazırlarken de danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Belgeleriniz hazır olduğunda ise ofisimize dilerseniz kargo aracılığıyla dilerseniz de bizzat kendiniz gelerek belgelerinizi teslim edersiniz. Uzman arkadaşlarımız belgelerinizi eksik veya yanlışlığa karşı kontrol edip size geri dönüş sağlarlar. 
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvuru ücretiniz seyahat sebebinize göre değişim göstermektedir. Avustralya vize başvuru ücretinizi, dilerseniz şubemize gelerek kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilir dilerseniz de banka hesaplarımıza EFT/havale şeklinde ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Avustralya vize başvurunuzun bu aşamasında uzman arkadaşlarımız seyahat durumunuz ve konsolosluğun uygunluk durumuna göre veri sunumu için randevu alarak sizlere bilgi verirler. Uzman ekip arkadaşlarımız veri sunumu esnasında bir sorun çıkmaması için sizlere eşlik edeceklerdir. Biyometrik veri sunumunu daha önce gerçekleştirmiş olsanız bile tekrar etmeniz şarttır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Avustralya vize başvurunuzu yaptıktan sonra, danışmanlarımız günlük olarak başvurunuzun sonuçlanmasını takip ederler. Vize başvurunuzun sonuçlanması doğrultusunda danışmanlık firmamız size belirttiğiniz adreslerden ulaşarak pasaportunuzu hazır bir şekilde yollar. Dilerseniz pasaportunuzu ofisimizden kendiniz de teslim alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi? - Edirne

Avustralya vize başvurunuzun tamamlanması için biyometrik verilerinizi konsolosluğa sunmanız gerekmektedir. Bunun için vize başvurusunda bulunan her birey konsolosluğa giderek biyometrik veri sunumunu yapmak zorundadır. Danışmanlarımız bu aşamada herhangi bir sorun yaşamamanız için yanınızda bulunarak size yardımcı olacaklardır. Ek olarak 16 yaşından küçük her birey için konsolosluk ebeveyn gözetimi talep eder.

Avustralya Vize Başvuru Formu Edirne

Avustralya vize başvurusu için hazırlamanız gereken en gerekli belge olan Avustralya vize başvuru formu için buraya tıklaynız.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Edirne

Avustralya vizenizin çıkış tarihleri seyahat sebebinize göre değişim gösterir.

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Ziyaretçi Vizesi 7-14 gün
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Sponsor Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya’ya gidenler için ise 14-16 gündür.

Vize çıkış süreleriniz konsolosluk yoğunluğuna, sicil durumunuza ve vatandaşı olduğunuz ülkeye göre değişim gösterebilir. Güncel vize çıkış sürelerini öğrenmek için danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Edirne şubemizden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için +90 (850) 241 11 73 numaralı telefonumuzdan veya edirne@eagvs.com e-posta adresinden dilerseniz de şubemizi ziyaret edip seyahatiniz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';