x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 08

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Balıkesir

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi tarafından başvuru yapmak istediğiniz Avustralya vizesine dair gerekli ve detaylı tüm bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, başta Balıkesir olmak üzere Manisa, Bursa, Kütahya ve Çanakkale illerimizden yapacağınız Avustralya vize başvurusuna dair tüm gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir? Balıkesir

Avustralya vizesi, Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi olan her bireyin Avustralya seyahati öncesinde alması gereken bir vizedir.

Avustralya Vize Başvurusu, Balıkesir

Balıkesir şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için vize kategorilerini aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için Avustralya seyahatinizi amacına uygun seçmeniz son derece önem arz eder.

Yukarıda maddeler halinde belirtilen vize kategorilerinde seyahat amacınıza uygun vizeyi bulamıyorsanız +90 (266) 225 50 08 numaralı telefonumuzdan ya da balikesir@eagvs.com adresimizden bizlere ulaşıp yardım alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Balıkesir

Balıkesir şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için yapmanız ve bilmeniz gereken her şeyi maddeler halinde aşağıda bulabilirsiniz:

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Seyahat süreniz, Meslek durumunuz ve gerekçenize uygun olarak, hazırlanması gereken belgeler değişim gösterir. Hazırlamanız gereken belgelerinizi firmamız aracılığı ile danışman arkadaşımızdan öğrenebilirsiniz. Belgelerinizi hazırladığınız takdirde dilerseniz kargo aracılığı ile dilerseniz de ofisimize şahsen gelerek teslim edebilirsiniz. Hazırladığınız belgeler herhangi bir eksiklik veya yanlışlığa karşı uzman arkadaşlarımız tarafından dikkatle kontrol edilir ve sizlere gerekli bilgi verilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvuru ücretiniz de başvuru sebebinize göre değişim gösterir. Vize başvuru ücretinizi dilerseniz EFT/havale şeklinde dilerseniz nakit ya da kredi kartı ile en yakın şubemizden ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Veri Sunulması: Avustralya vize başvurunuz da biyometrik veri sunumu için uzman ekip arkadaşlarımız konsolosluk durumuna ve sizin seyahat durumunuza göre randevu alarak sizlere bilgi verirler. Veri sunumu sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için danışman ekip arkadaşımız sizlere eşlik edecektir. Ek olarak 16 yaşından küçük her birey için konsolosluk ebeveyn gözetimi talep eder.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzun tamamlanması ile birlikte firmamız pasaportunuzu teslim alır ve size bilgi verir. Pasaportunuzu isterseniz ofisimize gelerek teslim alabilir isterseniz kargo ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Avustralya Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? Balıkesir

Avustralya vize başvurusunda bulunan her seyahatçinin konsolosluğa şahsen giderek biyometrik veri sunumu yapması şarttır. Daha önceden Avustralya vize başvurusu yapıp veri sunumunda bulunmuş olsanız bile bu işlemi tekrarlamanız gerekmektedir.

Avustralya Vize Başvuru Formu Balıkesir

Avustralya konsolosluk yetkililerinin inceleyeceği ilk belge olması sebebi ile seyahatiniz için en önemli belge olan Avustralya vize başvuru formu için buraya tıklayınız.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar, Balıkesir

Avustralya vize başvurunuzun sonuçlanması seyahat sebebinize göre değişiklik gösterir. Euroasia Global Visa Services firmamız aracılığıyla yapacağınız vize başvuru çıkış süreleri aşağıda maddeler halinde sunulmuştur.

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Vizesi 7-14 gün
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 14-16 gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için vize çıkış süresi 14-16 gündür.

Vize çıkışınız seyahat sebebinize, ülke durumu ve konsolosluk durumuna göre birkaç gün erken veya birkaç gün geç sonuçlanabilir. Avustralya güncel vize başvuruları sonuçlanma tarihlerini öğrenmek ve detaylı bilgi almak için danışman arkadaşlarımızla iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Balıkesir şubemizden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için +90 (266) 225 50 08 numaralı telefondan ya da balikesir@eagvs.com adresimizden e-posta aracılığı ile bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilir dilerseniz de en yakın şubemize gelerek Avustralya vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';