x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Telefon/Faks

+90 (352) 353 30 27

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Avustralya Vize Başvuru, Kayseri

Değerli ziyaretçilerimiz, Avustralya seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusu için gerekli ve güncel tüm bilgileri bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Kayseri Antalya vize başvuru sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, başta Kayseri olmak üzere Kayseri Akkışla, Felahiye, Develi, Bünyan, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Sarız, Tomarza, Sarıoğlan, Yahyalı, Yeşilhisar, Pınarbaşı ilçeleri başta olmak üzere Sivas, Yozgat, Niğde, Nevşehir, Adana, Kahramanmaraş gibi çevre illerden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (352) 353 30 27 numaralı telefondan ya da kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir?

Avustralya sıkı gümrük geçişleri ile bilinen çok yönlü bir ülkedir bu sebeple Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her bireyin Avustralya seyahati için vize alması şarttır.

Avustralya Vize Başvurusu 2023

Avustralya seyahatiniz için gerekli olan evraklar seyahat nedeninize göre değişim gösterir. Avustralya vize başvurusunda bulunurken seyahat sebebinize göre vizenizi seçmeniz oldukça önemlidir. Vize başvurunuz için gerekli tüm evrakları aşağıda maddeler halinde sizlere sunduk.

Yukarıda maddeler halinde verilen Avustralya vize başvurusu için gerekli evraklar içinde aradığınızı bulamadıysanız veya sormak istedikleriniz varsa +90 (352) 353 30 27 numaralı telefondan ya da kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Kayseri

Kayseri şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri sizler için dört madde halinde derledik.

  1. Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması: Avustralya vize başvurusunda bulunurken evrak hazırlığınız başvurunuzun ilk adımıdır. Vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evraklar seyahat sebebinize göre değişim gösterir. Seyahatiniz için gereken evrakları danışmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Avustralya vize başvurunuzda hazırlamanız gereken evraklar ingilizce olarak doldurulmalıdır. Evrakların doldurulması aşamasında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Evraklarınızı tam olarak hazırladığınız takirde dilerseniz kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilir dilerseniz de şubemize gelerek evraklarınızı elden teslim edebilirsiniz. Evraklarınız uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bir eksiklik ve yanlışlık olmaması için dikkatlice kontrol edilir ve tarafınıza bilgi verilir.
  2. Vize Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvuru ücretiniz seyahat nedeninize göre değişim göstermektedir. Avustralya vize başvuru ücretinizi ister EFT/ havale yolu ile isterseniz de  şubemize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Veri Sunulması: Avustralya başvurunuzun bir diğer aşaması da biyometrik veri sunumudur. Ankara Avustralya Büyükelçiliği Vize başvurusunda bulunan her bireyin belirlenen randevu tarihinde konsoloslukta bulunarak veri sunumunda bulunmasını talep eder. Uzman ekip arkadaşlarımız seyahatinizin ve konsolosluğun uygunluğuna göre sizler için  bir randevu tarihi ayarlarlar. Ayarlanan randevu tarihinde konsoloslukta bulunarak veri sunumunda bulunmanız gerekir. Veri sunumu esnasında bir sorun çıkmaması ve kendinizi yalnız hissetmemeniz için danışman bir arkadaşımız sizlere eşlik edecektir. Ek olarak konsolosluk 16 yaşından küçük her birey için veri sunumu esnasında ebeveyn gözetimi talep eder.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Avustralya vize başvurusunda bulunduktan sonra uzman ekip arkadaşlarımız günlük, rutin olarak vizenizin sonuç durumunu kontrol ederler. Vizenin olumlu sonuçladığı takdirde dilerseniz şubemize gelerek pasaportunuzu teslim alabilir dilerseniz de belirttiğiniz adrese kargo aracılığıyla pasaportunuzun gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi?, Kayseri

Avustralya vize başvurularında prosedürler konusunda oldukça katı bir ülkedir bu nedenle Avustralya vize başvurunuzun biyometrik veri sunumu kısmında konsoloslukta şahsen bulunarak veri sunumunuzu gerçekleştirmeniz şarttır. Daha önceden Avustralya vizesi almış ve veri sunumunda bulunmuş olsanız dahi konsolosluk tekrar veri sunumu talep etmektedir.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar?, Kayseri

Avustralya vize çıkış süreniz seyahat nedeninize, ülke durumuna ve sicil durumunuza göre değişim gösterir buna göre de vizeniz birkaç gün erken ya da birkaç gün geç çıkabilir. Avustralya vize çıkış sürelerini güncel olarak aşağıda maddeler halinde sizlere sunduk. 

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Vizesi 7-14 gün 
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için ise vize çıkış süresi 14-16 gündür. 

Kayseri şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (352) 353 30 27 numaralı telefondan ya da kayseri@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';