x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 06

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Bodrum

Euroasia Global Visa Services Değerli ziyaretçileri, Firmamız aracılığıyla Bodrum şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuza dair güncel tüm bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, Bodrum ilçemiz başta olmakla birlikte Bodrum Gümbet, Bitez, Aspat, Karaincir, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Yalıkavak ilçelerimiz ve Aydın, Denizli, Burdur ve Antalya gibi çevre illerimizden yapacağınız Avustralya vize başvurunuza dair tüm bilgileri detaylarıyla bulabilirsiniz. Merak ettiklerinizi sormak ve danışmanlık hizmeti almak için +90 (252) 275 01 06 numaralı telefondan ya da bodrum@eagvs.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir?

Avustralya vize başvurularında çok detaycı ve kuralcı bir ülke olmasıyla bilinen çok yönlü bir ülkedir. Avustralya vizesi, Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her bireyin alması gereken bir vizedir. 

Avustralya Vize Başvurusu 2023

Avustralya vizenizin olumlu sonuçlanması için vizenizi seyahat nedeninize göre seçmeniz oldukça önemlidir. Avustralya vize başvurunuz için gerekli evrakları güncel olarak aşağıda maddeler halinde sizlere sunduk. Verilen maddelerde hazırlanması gereken evrakları bulabilirsiniz.

Yukarıda verilen maddelerde vize başvurunuz için gerekli evraklarda seyahat nedeninize uygun vizeyi bulamadıysanız, sormak istedikleriniz varsa ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız +90 (252) 275 01 06 numaralı telefondan ya da bodrum@eagvs.com e-posta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Bodrum

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla Bodrum şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri sizler için dört maddede derledik.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Avustralya vize başvurunuza dair gerekli olan belgeler seyahat nedeninize göre değişim gösterir. Avustralya seyahatiniz için hazırlamanız gereken belgeleri detaylarıyla birlikte öğrenmek için danışman arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Avustralya vize başvuru belgelerinizi Konsolosluk tamamıyla İngilizce olarak talep etmektedir, belgelerinizi hazırlarken uzman ekip arkadaşlarımız dilediğiniz her konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Belgeleriniz hazır olduğu takdirde dilerseniz bizzat şubemize gelerek belgelerinizi elden teslim edebilir dilerseniz de kargo aracılığıyla belgelerinizi danışmanlarımıza ulaştırabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz belgeler bir yanlışlık ve eksikliğe mahal vermemek amacıyla uzman ekip arkadaşlarımız tarafından dikkatle ve özenle kontrol edilir. Belge kontrolünüz sonrasında tarafınıza bilgi verilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvuru ücretiniz seyahat sebebinize göre farklılık göstermektedir. Vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Vize ücretinizi en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilir dilerseniz de EFT/havale şeklinde ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Avustralya vize başvurunuzun bir önemli kısmıda biyometrik veri sunumudur. Vize başvurunuzun bu kısmında Ankara Avustralya Büyükelçiliği belirli bir tarihte konsoloslukta bulunarak veri sunumu yapmanızı talep eder. Uzman ekip arkadaşlarımız konsolosluk durumuna ve seyahat durumunuza göre sizlere uygun bir randevu tarihi alırlar. Alınan randevu tarihinde konsoloslukta bizzat bulunarak veri sunumunda bulunmanız gerekmektedir. Veri sunumu esnasında kendinizi yalnız hissetmemeniz ve herhangi bir soruna karşı danışman bir arkadaşımız sizlere eşlik edecektir. Ek olarak 16 yaşından küçük her birey için veri sunumu esnasında ebeveyn gözetimi talep edilir.
  4. Pasaportun Teslim Edilmesi: Vize başvurusunda bulunduğunuz andan itibaren uzman ekip arkadaşlarımız başvurunuzun sonuç süresini günlük, rutin olarak takip ederler. Başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu dilerseniz size en yakın şubemizden teslim alabilir dilerseniz de verdiğiniz adres bilgisine kargo aracılığıyla pasaportunuzun gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi? Bodrum

Avustralya hükümeti vize başvurusunda bulunan her bireyin belirlenen tarihte şahsen konsoloslukta bulunarak veri sunumunda bulunmasını talep eder. İlave olarak daha önce Avustralya vize başvurusu yapmış ve veri sunumunda bulunmuş olsanız da  konsolosluk sizden tekrar veri sunumu yapmanızı talep eder.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar? Bodrum

Avustralya vize başvurunuzun çıkış süresi konsolosluk yoğunluğuna, sicil durumunuza ve ülke durumuna bağlı olarak değişim gösterir. Vize başvurunuzun çıkış süreci durum değişimine göre birkaç gün erken veya birkaç gün geç sonuçlanabilir. Avustralya vizesi çıkış sürelerini aşağıda maddeler halinde sizlere sunduk. 

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Vizesi 7-14 gün
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 42-63 gün
  • Avustralya vizesini daha önceden almış olanlar için ise vize çıkış süresi 14-16 gündür. 

EGV Services Bodrum şubesi aracılığıyla yapacağınız Avustralya vize başvurusuna dair detaylı bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (252) 275 01 06 numaralı telefondan ya da bodrum@eagvs.com e-posta halinde bizlerle iletişime geçebilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';