x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 39

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli ziyaretçilerimiz, Avustralya seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuza dair tüm bilgilerin bulunduğu Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Avustralya vize başvuru sayfamıza hoşgeldiniz.

Tekirdağ ilimiz başta olmak üzere, İstanbul, Kırklareli, Edirne, Çanakkale gibi çevre illerden yapacağınız Avustralya vize başvurusu için tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. Avustralya vize başvurunuza dair tüm soru ve sorunlarınız için +90 (282) 255 50 39 numaralı telefondan ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşıp danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir?

Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her birey için Avustralya vizesi almak gereklidir. 

Avustralya Vize Başvurusu, 2023

Tekirdağ şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için gerekli tüm evrakları aşağıda maddeler içinde sizlere sunduk. Avustralya vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için seyahat sebebinizi doğru seçmeniz oldukça önemlidir.

Avustralya vize başvurunuz için yukarıdaki maddelerden size uygun olan seyahat sebebini bulamadıysanız ya da ek bilgi almak istiyorsanız +90 (282) 255 50 39 numaralı telefondan veya tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Tekirdağ

Tekirdağ şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri dört madde halinde sizlere sunduk.

  • Gerekli Evrakların Hazırlanması: Hazırlamanız gereken evraklar seyahat sebebinize göre değişim gösterir. Hazırlamanız gereken belgeleri danışman arkadaşlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Belgelerinizi hazırlama aşamasında danışman arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır. Belgeleriniz hazır olduğunda kargo aracılığıyla ya da en yakın şubemize gelerek belgelerinizi uzman arkadaşlarımıza teslim edebilirsiniz. Belgeleriniz bir eksiklik ya da yanlışlık olmaması için uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir ve tarafınıza bilgi verilip gerekli görülürse düzeltmeler yapılır.
  • Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvurunuz için ödemeniz gereken başvuru ücreti seyahat sebebinize göre farklılık gösterir. Vize başvuru ücretini danışmanlarımızdan öğrenerek dilerseniz EFT/havale şeklinde dilerseniz de şubemizde kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  • Biyometrik Verilerin Sunulması: Avustralya vize başvurunuzda gerçekleştirmeniz gereken bir diğer prosedür ise biyometrik veri sunumudur. Uzman ekip arkadaşlarımız sizler için konsolosluğun uygunluk durumuna göre ve sizin seyahat zamanınıza uygun olacak şekilde bi randevu tarihi ayarlarlar. Belirlenen randevu tarihinde Ankara Avustralya Büyükelçiliği’nde bulunarak biyometrik veri sunumunuzu gerçekleştirirsiniz. Veri sunumu esnasında kendinizi rahat hissetmeniz ve herhangi bir sorun çıkmaması için danışman bir arkadaşımız sizlere eşlik edecektir. Ek olarak 16 yaşından küçük her birey için konsolosluk ebeveyn gözetimi talep etmektedir.
  • Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yapıldıktan sonra uzmanlarımız günlük, rutin kontrollerle başvuru sonucunuzu takip ederler. Vize başvurunuz sonuçlandığı takdirde dilerseniz pasaportunuzu şubemizden bizzat elden teslim alabilirsiniz, dilerseniz de firmamız belirttiğiniz adrese kargo aracılığıyla pasaportunuzu teslim ederler.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi? Tekirdağ

Avustralya vize başvurusunda bulunan her seyahatçinin, biyometrik veri sunumu esnasında şahsen konsoloslukta bulunup veri sunumunu gerçekleştirmesi şarttır. Ek olarak daha önce Avustralya vizesi almış olsanız dahi konsolosluğa tekrar biyometrik veri sunumu yapmanız gerekmektedir.

Avustralya Vize Başvuru Formu Tekirdağ

Hazırlamanız gereken evraklar arasında en önemli belge olan Avustralya vize başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar? Tekirdağ

Avustralya vize çıkış süreniz ülke durumuna, seyahat sebebinize ve konsolosluk durumuna göre değişim gösterebilir, birkaç gün erken veya birkaç gün geç sonuçlanabilir. Euroasia Global Visa Services firmamız aracılığı ile yapacağınız vize başvurularının çıkış sürelerini aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Vizesi 7-14 gün
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için ise vize çıkış süresi 14-16 gündür. 

Euroasia Global Visa Services firmamız Tekirdağ şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuzun güncel tüm bilgilerini öğrenmek, danışmanlık hizmeti almak ve sorularınızı sormak için +90 (282) 255 50 39 numaralı telefondan ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';