x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Avustralya Ticari Vizesi

A. Gokmen 01/12/18, 23:03
29.11.2018 tarihinde iş yerimden ayrıldım. 30.11.2018 tarihinde yeni bir işe başladım. Daha önceki iş yerinde görevim teknik servis elemanı idim şu anki pozisyonum Makine bakımcısı Avustralya'daki müşterimiz beni makinelerin taşınması ve kurulumu için davet ediyor. Şu anki çalıştığım yerdeki pozisyonum buna engel teşrik eder mi.İşe yeni başlamış olmam ve farklı bir işte çalışmam vize alımını engeller mi?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.

Şu andaki işinizde bulunduğunuz pozisyonda da vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yeni işe başlamış olmanız bir problem yaratmaz fakat şirketinizden buna dair bir yazı almanız gereklidir. Maaş bordrosu da sunamayacağınız için ek olarak maaş yazısı gereklidir. Avustralya'dan adınıza gelecek olan davetiye de seyahat amacınızı destekleyecektir.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Y. Özgün 07/08/20, 01:40

Merhaba, Avustralya partner vizesine başvurmak istiyorum. Şu an başvuru kabulü var mi veya süreç nasıl işliyor. benim erkek arkadaşım Avusturalya'da şuan ben gittim 3 ay kaldım şimdi daha uzun vize istiyorum özel vize olarak nasıl alabilirim? biz evli değiliz şuan ama uzun süredir birlikteyiz kanıtlayabilirim  Bilgi verirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES