x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 04 92

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Ankara

Değerli ziyaretçilerimiz, Avustralya seyahatiniz için gerçekleştireceğiniz vize başvurusuna dair gerekli tüm bilgilerin bulunduğu Euroasia Global Visa Services Ankara şubesi sayfamıza hoşgeldiniz.

Ankara ilimiz başta olmakla birlikte Eskişehir, Konya, Çankırı, Bolu gibi çevre illerimizden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için detaylı bilgilere sayfa devamından ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için +90 (312) 963 04 92 numaralı telefonumuzdan ya da ankara@eagvs.com adresimizden e-posta yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir?

Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi tüm türk vatandaşlarının Avustralya seyahatleri öncesin de vize alması gereklidir.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar, Ankara

Ankara şubemiz üzerinden başvuru yapabileceğiniz Avustralya vize kategorilerini aşağıda bulabilirsiniz. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için seyahat amacınızı doğru olarak seçilmesi son derece önemlidir.

Yukarıda belirtilen vize kategorilerinde size uygun vize türünüzü bulamıyorsanız ya da verilen vize belgeleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız +90 (312) 963 04 92 numaralı telefonumuzdan veya ankara@eagvs.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Ankara

Ankara şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri maddeler halinde aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Avustralya seyahatinize göre hazırlamanız gereken belgeler değişiklik gösterir. Hazırlamanız gereken belgeleri danışman arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Belgelerinizin hazır olması halinde ofisimize kargo aracılığı ile gönderebilir ya da şahsen teslim edebilirsiniz. Belgeleriniz uzman arkadaşlarımız tarafından herhangi bir sorun oluşmaması için dikkatle kontrol edilir ve sizlere gerekli bilgiler verilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvuru ücretiniz seyahat sebebinize göre çeşitlilik gösterir. Vize başvuru ücretini dilerseniz EFT/havale şeklinde dilerseniz de ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Avustralya vize başvurunuzun bu aşamasında uzman arkadaşlarımız seyahat durumunuz ve konsolosluğun uygunluk durumuna göre veri sunumu için randevu alarak sizlere bilgi verirler. Veri sunumu esnasında herhangi bir sorun çıkmaması için firmamızın yönlendirdiği danışman ekip arkadaşımız size eşlik edecektir. Ek olarak 16 yaşından küçük her birey için ebeveyn gözetimi talep edilir.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Vize başvurunuzu yapıldıktan sonra uzmanlarımız günlük, rutin kontrollerle başvuru sonucunuzu takip ederler. Başvurunuz sonuçlandığında pasaportunuzu bizlere verdiğiniz ulaşım adresinize kargo aracılığıyla göndeririz ya da dilerseniz ofisimizden kendiniz pasaportunuzu alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir Mi? Ankara

Avustralya vize başvurusunda bulunan her bireyin konsolosluğa şahsen giderek biyometrik veri sunumu yapması şarttır. Ek olarak daha önce Avustralya vizesi almış olsanız dahi konsolosluğa tekrar biyometrik veri sunumu yapmanız gerekmektedir.

Avustralya Vize Başvuru Formu Ankara

Avustralya vize işlemleriniz için en gerekli belge olan Avustralya vize başvuru formu için buraya tıklayınız

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar, Ankara

Avustralya vize başvurunuzun sonuçlanma süresi seyahat sebebinize göre değişim gösterir. Euroasia Global Visa Services firmamız aracılığı ile yapacağınız vize başvurularının çıkış sürelerini aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Vizesi 7-14 gün 
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için ise vize çıkış süresi 14-16 gündür. 

Vize çıkış süreniz başvuru durumunuza ve vatandaşı olduğunuz ülkeye göre birkaç gün değişim gösterebilir.

Ankara şubemizden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için +90 (312) 963 04 92 numaralı telefonumuzdan ya da ankara@eagvs.com adresimizden e-posta aracılığıyla bizlere ulaşabilir, dilerseniz de size en yakın şubemize gelerek vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';