x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 03 78

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz, Avustralya vize başvurunuza dair tüm bilgileri bulabileceğiniz Euroasia Global Visa Services Avustralya vize başvurusu sayfamıza hoşgeldiniz.

İzmir ilimiz başta olmakla birlikte Balıkesir, Aydın, Manisa gibi çevre illerden yapacağınız Avustralya vize başvurunuza dair tüm bilgilere sayfa devamında ulaşabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için +90 (232) 335 03 78 numaralı telefondan ya da izmir@eagvs.com adresinden e-posta yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir? İzmir

Avustralya vize başvurusu yaparken Umuma Husus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport türlerinde ayrım bulunmaksızın vize alımı şarttır.

Avustralya Vize Başvurusu, İzmir

İzmir şubemiz üzerinden başvuru yapabileceğiniz Avustralya vize başvurunuza dair gerekli tüm evrakları güncel bir şekilde aşağıda maddeler halinde sizlere sunduk. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için seyahat amacınızı doğru seçmeniz oldukça önemlidir.

Yukarıda maddeler halinde verilen vizelerden size uygun olanı bulamadıysanız, daha detaylı bilgi almak için +90 (232) 335 03 78 numaralı telefondan ya da izmir@eagvs.com adresinden e-posta ile bizlere ulaşabilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? İzmir

İzmir şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurusunda bulunmanız için yapmanız gerekenleri aşağıda dört madde halinde sizlere sunduk.

  1. Gerekli Belgelerin Hazırlanması: Avustralya seyahat sebebinize göre hazırlamanız gereken belgeler değişiklik gösterir. Avustralya seyahat sebebinizi belirledikten sonra gerekli belgeleri öğrenmek için danışman arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Belgelerinizi hazırlamanız dahilinde en yakın ofisimize kargo aracılığıyla ya da bizzat elden teslim edebilirsiniz. Hazırladığınız belgeler herhangi bir eksiklik veya yanlışlığa karşı uzman ekip arkadaşlarımız tarafından kontrol edilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvurunuzun ücreti seyahat sebebinize göre değişim gösterir. Vize başvuru ücretinizi dilerseniz EFT/havale yoluyla dilerseniz de şubemizde nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Vize başvurunuzun bu bölümünde konsolosluk randevu tarihi vererek sizden veri sunumu ister. Uzman ekip arkadaşlarımız sizler için seyahat durumunuza ve konsolosluk yoğunluğuna uygun olacak şekilde bir randevu tarihi ayarlar. Belirlenen randevu tarihinde danışman arkadaşımızın eşliğinde konsolosluğa giderek veri sunumunda bulunursunuz. Ek olarak, 16 yaşından küçük her bireyin veri sunumunda konsolosluk ebeveyn gözetimi ister.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Avustralya vize başvurunuzu yaptığınız takdirde uzmanlarımız günlük, rutin olarak başvurunuzun sonuçlanmasını takip ederler. Başvurunuz sonuçlandığında pasaportunuzu bizlere vermiş olduğunuz ulaşım adreslerinden ulaştırabiliriz. Dilerseniz de en yakın ofisimize gelerek pasaportunuzu bizzat elden teslim alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? İzmir

Avustralya vize başvurusunda bulunan her vatandaşın konsolosluğa giderek veri sunumunda bulunması gerekir. Ek olarak daha önceden Avustralya vizesi almış olsanız dahi konsolosluğa giderek tekrar veri sunumunda bulunmanız şarttır.

Avustralya Vize Başvuru Formu İzmir

Avustralya vize başvuru formunu görüntülemek için buraya tıklayınız.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar? İzmir

Avustralya vizenizin çıkış süresi seyahat sebebinize göre değişim gösterir. Vize çıkışınız ülke durumuna, sicil durumunuza ve konsolosluk durumuna bağlı olarak birkaç gün erken veya geç sonuçlanabilir. Avustralya vize çıkış sürelerini aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Vizesi 7-14 gün 
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için ise vize çıkış süresi 14-16 gündür. 

Avustralya vize çıkış sürelerinin detayları için ve Avustralya vize başvurunuza dair tüm soru ve sorunlarınız için +90 (232) 335 03 78 numaralı telefondan ya da izmir@eagvs.com adresinden e-posta ile bizlere ulaşarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';