x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (332) 225 40 24

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Konya

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services aracılığıyla Konya şubesi üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için detaylı ve güncel tüm bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, başta Konya olmak üzere Konya  Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ilçeleri olmak üzere Eskişehir, Antalya, Isparta ve Afyon gibi çevre illerden yapacağınız Avustralya vize başvuru işlemleri için +90 (332) 225 40 24 numaralı telefondan ya da konya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşıp danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir? Konya

Avustralya vizesi, Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her bireyin Avustralya vizesi alması ülke giriş ve çıkış kuralları gereği şarttır.

Avustralya Vizesi Konya 2023

Avustralya vize başvurunuzda gerekli olan belgeler seyahat nedeninize göre değişim gösterir. Avustralya seyahatiniz için size uygun olan vizeyi seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından oldukça önemlidir. Avustralya vize başvurunuz için gerekli olan tüm belgeleri güncel olarak aşağıda verilen maddelerde bulabilirsiniz.

Belirtilen belge listelerinde sormak istediğiniz her soru için +90 (332) 225 40 24 numaralı telefondan ya da konya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşıp yardım ve destek alabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Nasıl Alınır? Konya

Konya şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvuru sürecini sizler için dört maddede derledik. Aşağıda verilen maddelerde vize başvurunuz için gerekli olan aşamaları bulabilirsiniz.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Avustralya seyahatiniz için gerekli olan belgeler seyahat nedeninize bağlı olarak değişim göstermektedir. Vize başvurunuzu yaparken seyahat sebebinize uygun şekilde vizenizi seçmeniz oldukça önemli ilk adımdır. Seyahatinize uygun vizenizin başvurusu için istenen belgeleri firma danışmanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Avustralya vize başvurusu için belgeleriniz İngilizce olarak hazırlanmalıdır. Belgelerinizi hazırlarken danışman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Belgeleriniz hazır olduğu takdirde dilerseniz kargo aracılığıyla dilerseniz de en yakın şubemize gelerek belgelerinizi bizlere teslim edebilirsiniz. Belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından herhangi bir eksiklik ve yanlışlık olmaması için dikkatle kontrol edilir ve tarafınıza bilgi verilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvuru ücretiniz de seyahatinize uygun olan vizeye göre değişmektedir. Vize ücretinizi uzman ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilir, ödemenizi dilerseniz EFT/havale yoluyla dilerseniz de şubemize gelerek nakit ya da kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Veri Sunulması: Ankara Avustralya Büyükelçiliği vize başvurunuza dahil olarak belirli bir randevu tarihinde konsolosluğa giderek veri sunumu yapmanızı ister. Uzman ekip arkadaşlarımız seyahatinize ve konsolosluk durumuna uygun olacak şekilde veri sunumunuz için sizlere randevu alırlar. Alınan randevu tarihinde herhangi bir sorun çıkmaması için uzman bir ekip arkadaşımızın eşliğinde konsoloslukta bulunarak veri sunumunuzu gerçekleştirirsiniz. Ek olarak daha önceden veri sunumunda bulunmuş olsanız bile konsolosluk tekrar veri sunumunda bulunmanızı ister.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Avustralya vize başvurunuzu yaptıktan sonra uzman ekip arkadaşlarımız günlük, rutin vize başvurunuzun sonuçlanmasını takip ederler. Vize başvurunuz olumlu olarak sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu şubemizden teslim alabilir ya da verdiğiniz adres bilgilerine göre kargo aracılığıyla pasaportun sizlere ulaştırılmasını talep edebilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi? Konya

Avustralya vize konusunda oldukça sıkı ve denetleyici bir ülkedir. Vize başvurunuzun prosedürlerini gerçekleştirirken Ankara Avustralya Büyükelçiliği Konsoloslukta bizzat bulunarak veri sunumunda bulunmanızı talep eder. Danışmanlarımız bu aşamada yanınızda bulunarak sizlere yardımcı olacaklardır. Buna ek olarak 16 yaşından küçük her birey için veri sunumu esnasında konsolosluk ebeveyn gözetimi talep eder.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar? Konya

Avustralya vize başvurunuzun sonuçlanma süreci ülke durumu, sicil durumunuz ve konsolosluk yoğunluğuna göre değişim gösterir. Vize çıkış süreniz belirli nedenlerden dolayı birkaç gün erken veya birkaç gün geç sonuçlanabilir. Vize çıkış sürelerini güncel olarak aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Ziyaretçi Vizesi 7-14 gün
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Sponsor Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya’ya gidenler için ise 14-16 gündür.

Konya şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için daha detaylı bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (332) 225 40 24 numaralı telefondan ya da konya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';