x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Telefon/Faks

+90 (342) 255 50 16

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Gaziantep

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Gaziantep Avustralya vize başvurusuna dair tüm bilgileri bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfa devamında, Gaziantep ilimiz başta olmak üzere Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil ilçelerimiz ve Urfa, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kilis, Adıyaman gibi çevre illerden yapacağınız Avustralya vize başvurunuza dair tüm bilgilere sayfamızda ulaşabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için +90 (342) 255 50 16 numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden bize ulaşabilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir?

Avustralya vize başvurusu yaparken Umuma Husus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport türlerinde ayrım bulunmaksızın vize alımı şarttır.

Avustralya Vize Başvurusu 2023

Gaziantep şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için gerekli olan tüm evraklar aşağıda verilen vize maddelerinin içinde mevcuttur. Seyahatinize uygun vizeyi seçmeniz başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir.

Yukarıda verilen maddelenmiş vizelerden seyahat sebebinize uygun olan vizeyi bulamadıysanız ya da ek bilgi almak istiyorsanız +90 (342) 255 50 16 numaralı telefondan veya gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız tüm soru ve sorunlarınız için sizlere yardımcı olacaklardır.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Gaziantep 

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla Gaziantep ofisimizden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri dört madde halinde yazı devamında sizlere sunduk.

  1. Gerekli Belgelerin Hazırlanması: Avustralya vize başvurunuza dair gerekli belgeler seyahat nedeninize göre değişim gösterir. Başvurunuzu yapmadan Turistik, Ticari, Geçici Çalışma İzni gibi vizelerden seyahatinize uygun olacak şekilde vizenizi belirlersiniz. Sonrasında uzman ekip arkadaşlarımız seyahat nedeninize göre size gerekli olan belgeleri bildirirler. Evraklarınızı hazırlarken uzman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır. Evrak hazırlığınız bittiği takdirde evraklarınızı kargo aracılığıyla ya da ofisimize gelerek arkadaşlarımıza teslim edersiniz. Belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olmaması için dikkatlice kontrol edilir ve size bilgi verilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvuru ücretiniz seyahat sebebinize göre değişim gösterir. Vize başvuru ücretinizi dilerseniz EFT/havale ile dilerseniz de ofisimize gelerek nakit ya da kredi kartı şeklinde ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Avustralya vize başvurunuzun bu bölümünde konsolosluğa veri sunumunda bulunmanız gerekir. Uzman ekip arkadaşlarımız seyahatinize göre ve konsolosluğun uygunluk durumuna göre sizlere veri sunumu için uygun randevu tarihi ayarlarlar. Ayarlanan randevu tarihinde konsoloslukta bulunarak veri sunumunuzu gerçekleştirirsiniz. Veri sunumunuz esnasında danışman bir arkadaşımız yanınızda bulunarak sizlere yardımcı olacaktır. Ek olarak 16 yaşından küçük her birey için konsolosluk ebeveyn gözetimi ister.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Avustralya vize başvurunuzu yaptığınız takdirde uzmanlarımız günlük olarak başvurunuzun sonuçlanmasını takip ederler. Başvurunuz sonuçlandığında pasaportunuzu bizlere vermiş olduğunuz ulaşım adreslerinden sizlere ulaştırırız Dilerseniz de en yakın ofisimize gelerek pasaportunuzu bizzat elden teslim alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusunda Şahsen Bulunmak Gerekir mi? Gaziantep

Avustralya vize başvurusunda bulunan her vatandaşın konsolosluğa giderek veri sunumunda bulunması gerekir. Ek olarak daha önceden Avustralya vizesi almış olsanız dahi konsolosluğa giderek tekrar veri sunumunda bulunmanız şarttır.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar?, Gaziantep

Avustralya vize çıkış süreniz seyahat sebebinize göre değişim gösterir. Konsolosluğun yoğunluk durumu, Ülke durumu ve sicil durumunuza göre vize sonucunuz birkaç gün geç veya birkaç gün erken sonuçlanabilir.

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Vizesi 7-14 gün
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için ise vize çıkış süresi 14-16 gündür.

2023 Güncel Avustralya vize çıkış sürelerini öğrenmek, ek bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için +90 (342) 255 50 16 numaralı telefondan ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';