x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 20

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Bursa

Değerli ziyaretçilerimiz, Avustralya vize başvurunuz için gerekli tüm bilgilerin bulunduğu Euroasia Global Visa Services Avustralya vize başvuru sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Bursa ilimiz başta olmak üzere Bilecik, Balıkesir, Kütahya, Yalova ve Kocaeli gibi çevre illerimizden yapacağınız Avustralya vize başvurunuza dair gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için +90 (224) 322 01 20 numaralı telefondan ya da bursa@eagvs.com adresinden e-posta yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir? Bursa

Avustralya vize başvurusu, Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her bireyin Avustralya seyahati öncesi alması gereken bir vizedir.

Avustralya Vize Türleri, Bursa

Avustralya vize başvurunuz için vize kategorileri aşağıda maddeler halinde verilmiştir. Avustralya vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için seyahat sebebinize göre vizenizi seçmeniz çok önemlidir.

Yukarıda verilen vize kategorilerinde seyahat amacınıza uygun olan vizeyi bulamıyor iseniz +90 (224) 322 01 20 numaralı Bursa EAGVS ofis numaramızı arayarak ya da bursa@eagvs.com adresimize e-posta yollayarak bizlere ulaşıp yardım alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Bursa

Bursa şubemiz üzerinden başvuracağınız Avustralya vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri dört madde halinde sizlere sunduk.

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Avustralya seyahatiniz için vize başvurunuzda gerekli olan belgeler seyahat sebebinize göre değişim göstermektedir. EAGVS firmamız aracılığı ile başvurunuz için gerekli belgeleri öğrenebilirsiniz. Belgelerinizin hazır olması halinde dilerseniz kargo yolu ile dilerseniz de en yakın şubemize bizzat belgelerinizi teslim edebilirsiniz. Belgeleriniz uzman arkadaşlarımız tarafından herhangi bir sorun olmaması için dikkatle kontrol edilir ve size bilgi verilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize ücretiniz seyahat sebebinize göre değişim göstermektedir. Vize başvuru ücretinizi ister EFT/havale yoluyla isterseniz de en yakın şubemize kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Veri Sunulması: Vize başvurunuza dahil olarak konsolosluğa biyometrik veri sunumu yapmanız gerekir. Bunun için uzman ekip arkadaşlarımız seyahatinize göre ve konsolosluğun uygunluk durumuna göre sizlere randevu alırlar. Alınan randevu tarihinde konsolosluğa giderek biyometrik veri sunumunu gerçekleştirirsiniz. Biyometrik veri sunumu esnasında uzman ekip arkadaşımız herhangi bir sorun çıkmaması için yanınızda olacaktır.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Avustralya vize başvurunuz doğrultusunda uzman ekip arkadaşlarımız günlük kontrollerle başvurunuzun sonuçlanmasını takip ederler. Başvurunuz sonuçlandığında pasaportunuzu bizlere verdiğiniz adres bilgilerine göre adresinize kargo yolu ile sizlere gönderebilir dilerseniz de en yakın şubemizden kendiniz teslim alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvuru İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi?, Bursa

Avustralya vize başvurusu dahilinde her bireyin konsoloslukta şahsen bulunarak biyometrik veri sunumunu gerçekleştirmesi gerekir. Önceden Avustralya vizesi almış olsanız dahi konsolosluğa tekrar biyometrik veri sunumu yapmanız gerekir.

Avustralya Vize Başvuru Formu Bursa

Avustralya vizesi için doldurmanız gereken Avustralya vize başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar, Bursa

Avustralya vize başvurunuzun sonuca bağlanması seyahat sebebinize göre birkaç gün erken ya da geç çıkabilir. Euroasia Global Visa Services firmamız aracılığı ile güncel vize çıkış sürelerini aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

  • Avustralya Transit Vizesi 4-7 gün
  • Avustralya Ticaret Vizesi 7-14 gün
  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için ise vize çıkış süresi 14-16 gündür.

Avustralya vize çıkış süreniz, ülke durumu ve başvuru durumunuza göre değişim gösterir. Güncel vize çıkış sürelerini danışman arkadaşlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Bursa şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için +90 (224) 322 01 20  numaralı telefondan ya da bursa@eagvs.com adresimizden e-posta yoluyla bizlere ulaşabilir dilerseniz de en yakın şubemize gelerek vize başvurunuz için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';