x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 32

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Avustralya Vize Başvurusu, Antalya

Değerli ziyaretçilerimiz, Avustralya seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuz için tüm bilgilerin bulunduğu Euroasia Global Visa Services Antalya Avustralya vize başvurusu sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfa devamında, Antalya ilimiz başta olmak üzere, Antalya Alanya, Aksu, Akseki, Finike, Demre, Döşemealtı, Gazipaşa, Elmalı, Serik, Kaş, Kemer, Manavgat, Konyaaltı ilçelerimiz ve Muğla, Isparta, Konya gibi çevre illerden yapacağınız Avustralya vize başvurunuz için aradığınız tüm bilgileri bulabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (242) 255 01 32 numaralı telefondan ya da antalya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avustralya Vizesi Kimlere Gerekir?

Avustralya sıkı vize ve gümrük yönetimi ile bilinen çok yönlü bir ülkedir, bu sebeple Umuma Mahsus (bordo), Hususi (yeşil), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) pasaport sahibi her bireyin Avustralya vizesi almak şarttır.

Avustralya Vize Başvurusu 2023

Antalya şubemiz üzerinden yapacağınız Avustralya vize başvurunuza dair gerekli olan tüm belgeleri aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz. Avustralya vize başvurusunda bulunurken vizenizi seyahat sebebinize göre seçmeniz vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için oldukça önemlidir.

Avustralya vize başvurunuz için yukarıda verilen maddelerden seyahatinize uygun olan vizeyi bulamadıysanız veya vize başvurunuza dair sormak istedikleriniz varsa +90 (242) 255 01 32 numaralı telefondan ya da antalya@eagvs.com e-posta adresinden bize ulaşarak danışmanlık hizmeti ve yardım alabilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Antalya

Euroasia Global Visa Services aracılığıyla Antalya şubemiz üzerinden yapacağınız vize başvurunuz için yapmanız gerekenleri dört madde halinde sizlere sunduk:

  1. Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Avustralya vize başvurunuzda gerekli olan belgeler seyahat sebebinize göre değişim gösterir. Ankara Avustralya Büyükelçiliği hazırlanan belgeleri özellikle ingilizce olarak ister. Seyahat sebebinize uygun olarak seçtiğiniz vizenizin başvuru belgelerini firmamızı arayarak danışman arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Avustralya vize başvurunuz için hazırlamanız gereken belgeleri öğrendikten sonra belgelerinizi uzman ekip arkadaşlarımızın yardımıyla hazırlamaya başlarsınız. Belgeleriniz hazır olduğu takdirde dilerseniz en yakın şubemize gelerek belgelerinizi elden teslim edebilir dilerseniz de kargo aracılığıyla belgelerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz vize başvurusu belgeleriniz uzman ekip arkadaşlarımız tarafından herhangi bir sorun ve yanlışlık olmaması için kontrol edilir ve tarafınıza bilgi verilir.
  2. Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Avustralya vize başvuru ücretiniz seyahat sebebinize göre farklılık göstermektedir. Vize başvuru ücretinizi danışman arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz. Vize ücretinizi en yakın şubemize gelerek kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilir dilerseniz de EFT/havale şeklinde ödeyebilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerin Sunulması: Avustralya vize başvurunuz da yapmanız gereken bir prosedür de biyometrik veri sunumudur. Avustralya vize başvurularında biyometrik veri sunumu konusunda oldukça detaycı ve sıkıdır. Uzman ekip arkadaşlarımız Ankara Avustralya Büyükelçiliği Konsolosluğundan seyatinize ve konsolosluk durumuna göre uygun olacak şekilde bir randevu tarihi ayarlar. Ayarlanan randevu tarihinde konsoloslukta bulunarak veri sunumunuzu gerçekleştirirsiniz. Veri sunumunuz esnasında bir sorun oluşmaması için danışman bir arkadaşımız size eşlik edecektir. Ek olarak 16 yaşından küçük her birey için konsolosluk ebeveyn gözetimi talep eder.
  4. Pasaportun Teslim Alınması: Avustralya vize başvurunuzu yaptıktan sonra uzman ekip arkadaşlarımız günlük, rutin olarak başvurunuzun sonucunu kontrol ederler. Başvurunuz sonuçlandığı takdirde pasaportunuzu dilerseniz en yakın şubemize gelerek elden teslim alabilir dilerseniz de kargo aracılığıyla adresinize teslim edilmesini talep edebilirsiniz.

Avustralya Vize Başvurusu İçin Şahsen Bulunmak Gerekir mi? Antalya

Avustralya vize başvurusunda bulunan her bireyin belirlenen tarihte konsoloslukta şahsen bulunarak veri sunumu gerçekleştirmesi gerekir. Buna ek olarak daha önce Avustralya vize başvurusu yapmış ve veri sunumunda bulunmuş olsanız da  konsolosluk sizden tekrar veri sunumu yapmanızı talep eder.

Avustralya Vizesi Kaç Günde Çıkar? Antalya

Avustralya vize çıkış süreniz seyahat sebebinize göre, ülke durumuna göre ve sicil durumunuza göre değişim gösterir. Avustralya vize başvurusu çıkış sürelerini güncel olarak aşağıda maddeler halinde sizlere sunduk. 

  • Avustralya Turist Vizesi 17-28 gün
  • Avustralya Ticari Vizesi 7-14 gün
  • Avustralya Transit Vize 4-7 gün
  • Avustralya Aile Ziyareti Vizesi 42-63 gün
  • Daha önceden Avustralya vizesi almış olanlar için ise vize çıkış süresi 14-16 gündür. 

Euroasia Global Visa Services firmamız Antalya şubemiz aracılığıyla yapacağınız Avustralya vize başvurunuza dair daha fazla bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için +90 (242) 255 01 32 numaralı telefondan ya da antalya@eagvs.com e-posta adresinden bizlere ulaşarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Avustralya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';