x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Avustralya Vize Ücreti 2020

E. Çelik 12/12/18, 10:01
Sayın ilgili iyi günler dilerim avustralya vizesi hakkında bilgi almak istiyorum, iş amaçlı seyahat edeceğim ücreti ne kadar kaç günde çıkar, teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Avustralya vize ücretleri, başvuru kategorinize göre şekillenmektedir.
Genel ve Ticari Ziyaretçi (Subclass 600) türü vizeler için 140 $
Geçici Çalışma (Subclass 403) türü vizeler için 285 $
Medikal amaçlı (Subclass 602) vizeler için 290 $
Öğrenci (Subclass 500) vizeleri için 575 $
Geçici aktivite (Sportif, kültürel, dini vb.) (Subclass 408) vize türleri için 285 $ konsolosluk harcı alınmaktadır. Sigorta bedeli, hizmet bedeli, kargo bedeli, biyometri işlemi bedeli ve danışmanlık bedeli bu ücretlere dahil değildir.
Harçlar kredi kartı ya da banka havalesi yöntemiyle yatırılmaktadır ve başvurunuzun olumsuz sonuçlanması halinde Avustralya Konsolosluğu ücret iadesi yapmamaktadır. Harçlar, vize sonucundan bağımsızdır, başvuru bedeli olarak alınmaktadır ve vize onayı garantisi vermez. Vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanması halinde tüm süreci tekrarlayarak randevu almanız ve tekrar ödeme yapmanız gereklidir. 
Avustralya vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta ticari vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Belirlenmiş tarihte pasaport, gerekli evraklar ve formunuzun çıktısı ile parmak izi ve fotoğraf işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere şahsen gelerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Avustralya vize başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 25 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Avustralya vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

S. KARABIYIK 29/12/18, 13:44
Tekirdağ'da faaliyet gösteren bir şirketin pazarlama müdürü olarak çalışıyorum. 15 gün ara ile, avusturalya daki şirketimize eğitim vermek için gitmem gerekiyor. Birden fazla ziyaret için tek bir vize alabilir miyim ve fiyat değişiyor mu? bilgi verebilirseniz işlemleri hızlıca başlatmak istiyoruz. şimdiden teşekkürler.
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES