x
Avustralya

Vize İşlemleri

Avustralya

Avustralya Vize Randevu

M. Erdem 11/12/18, 10:27
iyi günler, avustralya'da yaşayan kız kardeşimi ziyaret etmek istiyorum. daha önce avustralya'yı ziyaret etmiştim fakat üzerinden neredeyse 10 yıl geçti. bugünkü prosedürler hakkında bilgim yok, randevu ve vize başvurusu yapmak istiyorum, seyahat tarihimi şubat olarak öngörüyorum, teşekkür ederim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Avustralya vizenizi Euroasia GVS aracılığıyla alabilirsiniz. İlk etapta ziyaretçi vize kategorisine göre belirlenmiş evrakları tarafımıza ulaştırmanız gereklidir.
Uzmanlarımız dosyanızı inceleyerek başvuruya hazır hale getirecek, başvuru formunuzu dolduracak, ödemenizi gerçekleştirecek ve sonrasında size danışarak İstanbul ya da Ankara'dan bir randevu tarihi belirleyecekler.
Belirlenmiş tarihte pasaport, gerekli evraklar ve formunuzun çıktısı ile parmak izi ve fotoğraf işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere şahsen gelerek başvurunuzu tamamlayacaksınız.
Avustralya vize başvurunuz, randevu gününüzden yaklaşık 25 gün sonra sonuçlanmaktadır, seyahat planınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yapmanızı öneririz.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Avustralya vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

B. Akar 29/12/18, 15:49
Melbourne'de yaşayan arkadaşımızı ziyaret etmek için 01 mart tarihine bilet aldım. Edirne^de ikamet ediyorum. Uçuşum Tekirdağ dan Katar aktarmalı olarak Melbourne'e olacak. Avustralya vizem için en erken nasıl randevu alırım? Avusturalya vizesi dışında, aktarma nedeniyle başka vize almam gerekir mi? Bordo pasaportum var. Detaylı bilgiyi nerden alabilirim?
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES