x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya Vize Randevusu, Romanya

F. KARAKÖZ 04/01/19, 10:34
Merhaba Ben Aslen Ağrı ikametliyim. Ama şu an Romanya'da öğrenci olarak bulunmakta ve eğitimimi sürdürmekteyim. Almanya için Schengen vize başvurusunda bulunacağım. Randevu alabilmem için Türkiye'ye mi gelmem gerekiyor yoksa başvuru için randevumu burdan alabilir miyim? Teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba 

Öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınızı en detaylı şekilde  cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız ya da cevaplayamadığımızı düşündüğünüz bir kısım olursa lütfen bize geri dönüş yapmayı, bilgilendirmeyi unutmayınız.

Sayın ilgili Almanya için vize başvurusunda bulunmanız için vatandaşı olduğunuz ülkeye yani Türkiye'ye gelmenize gerek olmadığını belirtmek isteriz. Schengen vizesi başvurusunda bulunacağınız ülkenin konsolosluğuna Romanya'dan müracaat etmeniz gerekmektedir. İlgili konsolosluğa müracat etmeden önce durumunuzla ilgili hazırlamanız gereken evraklar olacaktır. Evrak bilgisi konusuna gelince başvurunuzu yapacağınız konsolsoluğa gitmeden önce kendilerini arayarak gerekli evraklar konusunda bilgilendirilebilirsiniz. Konsolosluğa evraklarınızı ne zaman teslim edeceğinizle ilgili muhattap olduğunuz konsolosluk sizin için bir randevu günü belirleyecektir. Belirtilen randevu gününde evrakalrınızı teslim etmeniz gerekecektir. Yabancı bir ülkede öğrenci olarak bulunmanızdan kaynaklı durumunuza uygun evrak listesi biraz spesifik olabilir. Bu durumda konu ile alakalı biraz titiz davranmanızı öneriyoruz.

EuroAsia GVS web sayfamızı inceleyerek en detaylı bilgileri edinebilir, dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla  bize ulaşabileceğinizi unutmayın lütfen.

EuroAsia mutlu yarınlar diler.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';