x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya Vize Randevusu, Artvin

G. KALENDER 04/01/19, 10:24
Merhaba Ailemle birlikte mayıs ortaları gibi Almanya'ya bir seyehatte bulunacağız. Vize başvurusu için randevumuzu nerden almamız gerekiyor. Vize işlemlerini şimdiden başlatabiliyor muyuz? Birde başvurumuzu buradan yapabilecek miyiz?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba 

Aşağıda sorularınızı en detaylı şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız bir kısım olursa lütfen bize geri dönüş yapmayı unutmayınız. EuroAsia GVS olarak sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Sayın ilgili öncelikle üzülerek belirtmek istiyoruz ki Almanya Hükümetinin Artvin'de bir temsilcisi veya bir vize randevu merkezi olmadığı için başvurunuzu ne yazık ki Artvin'den yapamamak durumundasınız.  Başvurunuzu gerçekleştirebilmek için size en yakın il olarak Ankara gözükmektedir. Randevu aşamasına geçmeden önce başvurunuz için gerekli evrakları düzenlemeniz gerekmektedir. Gerekli evrakların hazırlanması ciddi bir hassasiyet gerektirmektedir. Evrakların hazırlanmasında sonra randevu aşamasına geçeceksiniz. Randevu alınacak tarihe kadar evrakların  hazırlanması gerektiğine dikkate diniz. Randevu aşamasında dilerseniz web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak müşteri temsilcilerimize çok rahat bir şekilde ulaşabilir işlemlerinizi başlatabilmek için yardım talep edebilirsiniz. 

Umuyoruz ki bu yazımızda sorularınızı en detaylı şekilde cevaplahyabilmişizdir. Bunun dışında sorularınız ver ise eğer bu metnin altına sorularınızı yazabilir hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz. EuroAsia GVS olarak  sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyar mutlu yarınlar dileriz.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

02122650009

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES