x
Almanya

Vize İşlemleri

Almanya

Almanya Fuar Ziyareti Vizesi

a. güngör 19/01/19, 10:49
merhaba, Almanya'ya fuar ziyareti için seyahat edeceğiz. seyahatimize şirketimizin genel müdürü ve 2 çalışanımız katılacaktır. fuar standı açmayacağız sadece fuarı gezip görmek istiyoruz. internetten fuar giriş bileti alabiliriz. hazırlamamız gereken evraklar, vizelerimizin çıkma süresi ve ödememiz gerekn ücretler konusunda çalışma şartlarınızı merak ediyoruz. teşekkür ediyorz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba 

Öncelikle EuroAsia GVS'ye ulaştığınız için çok teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınızı en detaylı şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız bir kısım olursa lütfen bizi bilgilendirmeyi unutmayın .

Almanya'ya yapacağınız seyehatiniz amacı fuara katılmak ise eğer satın alacağınız fuar biletlerini seyehat edecek kişilerin çalışma durumlarına göre hazırlaması gereken diğer evraklarla birlikte dosya halinde sunması gerekmektedir. Kişiler çalışan veya işveren olmaları durumunda farklı evrakları hazırlamakla sorumludurlar. Almanya`da düzenlenecek fuarda stand kuracak katılımcıların  "Fuar Katılımcı Kartını" ibraz etmesi gerekmektedir. Stand kurulmayacağı takdirde fuar giriş bilet veya fuar  davetiyelerinin   ibraz edilmesi gerekmektedir. 

Hazırlanması gereken evraklar yukarda da belirtiğim gibi kişilerin çalışma durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kişilerin durumlarıyla ilgili en detaylı evrak listesini web sayfamızdan bulabilirsiniz. Veya dilerseniz web sayfamızda bulunan numaralardan müşteri temsilcilerimize çok kısa bir sürede ulaşabilir, durumunuzla ilgili bilgileri edineblirsiniz. Vizelerinizin çıkma süresi normal başvuru şartlarında başvuru tarihinden sonra 10-15 iş günüdür. 

Umuyoruz ki sorularınızı en detaylı şekilde cevaplayabilmişizdir. EuroAsia GVS olarak mutlu yarınlar dileriz.

Abdullah Tunç

ask@eagvs.com

02122650009

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES