x
Yunanistan

Vize İşlemleri

Yunanistan

Yunanistan Vizesi Eskişehir

E. Aydın 23/11/19, 12:54
Merhabalar kız arkadaşımla beraber Yunanistan’a gidip gezme gibi bir planımız var, sene sonuna kadar gerçekleştirmeyi düşünüyoruz fakat prosedürleri bilmiyoruz ben İstanbul kendisi Eskişehir’de yaşıyor . Farklı şehirlerde ikamet etmemiz bizim için negatif bir sonuç doğurur mu? Dosyalarımız ayrı ayrı mı değerlendirilir? Acaba bizi bilgilendirir misiniz bu konu hakkında
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba öncelikle Euroasia'yı tercih ettiğiniz çok teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınızı en detaylı şekilde cevaplamaya çalışacağız. Sorularınıza cevap bulamadığınız veya cevaplayamadığımızı düşündüğünüz bir kısım olursa lütfen bize ulaşmayı unutmayın. Yunanistan vize başvurularında, vize başvuruları kişilerin ikamet ettikleri bölgelere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kız arkadaşınız Eskişehir ikametli olduğu için Yunanistan vizesi Eskişehir başvurunuz Ankara'daki ofisimizden yapılacaktır. Sizin başvurunuz İstanbul'daki ofisimizden yapılacaktır. Dosyalarınızın ayrı ayrı servis merkezlerinden girmesini istemiyorsanız, ikinizden biri ikametini diğerinin ikamet ettiği şehire aldıktan sonra başvurularınızı aynı lokasyondan yapabiliriz. 

Bunun gerekliliğini şu şekilde destekleyebiliriz. Konsolosluklar ayrı ayrı dosya değerlendirirken dosyaları farklı yorumlayabilmektedir. Ama dosyalarınız birlikte değerlendirilir ve seyahatinizi birlikte gerçekleştireceğiniz şeklinde yorumlanırsa bu yapacağınız başvuruların daha iyi, sağlıklı sonuçlanacağı anlamına gelmektedir. Başvurunuzu yaparken her biriniz için gerekli dokümanlar farklılık göstermektedir. Sigortalı çalışanlar, emekliler, şirket sahipleri, öğrenciler kendi çalışma durumlarına göre farklı dokumanlar hazırlamaktadırlar. Gerekli dokümanlarla ilgili olarak web sayfamız aracılığıyla sabit hatlarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve yoğun telefon trafiğine takılmadan kendilerine en hızlı güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz. Yunanistan vizesi Eskişehir ve İstanbul'dan yapacağınız başvurularda müşteri temsilcilerimizle görüşmenize istinaden hazırlayacağınız evrakları kendiniz ve kargo yolu aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. 2015 yılından sonra herhangi bir Schengen’e dahil ülkeye seyahat gerçekleştirmiş ve vizenizi edinmişseniz başvurunuzu yaparken muhakkak bir parmak izi vermişsinizdir. Bu da sizin tekrardan parmak izinizin servis birimine gitmenize gerek olmadığı anlamına gelmektedir. Euroasia GVS size yardımcı olmaktan mutluluk duyar, güneşli Cumartesiler diler. 

Euroasia GVS Schengen,

Abdullah Tunç 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';