x
Yunanistan

Vize İşlemleri

Yunanistan

Yunanistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Yunanistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Yunanistan Vizesi Eskişehir
E. Aydın 23/11/19, 12:54 Cevabı Görüntüle
Merhabalar kız arkadaşımla beraber Yunanistan’a gidip gezme gibi bir planımız var, sene sonuna kadar gerçekleştirmeyi düşünüyoruz fakat prosedürleri bilmiyoruz ben İstanbul kendisi Eskişehir’de yaşıyor . Farklı şehirlerde ikamet etmemiz bizim için negatif bir sonuç doğurur mu? Dosyalarımız ayrı ayrı mı değerlendirilir? Acaba bizi bilgilendirir misiniz bu konu hakkında
Yunanistan Kapı Vizesi 2020
C. Turfan 21/11/19, 15:29 Cevabı Görüntüle
15inde başlayan Schengen vizem var.
Fakat 15inde ayvalıktan midilliye geçmemiz gerekiyor. Gecerliliği bulunan bir Schengen vizesine sahip pasaportumla tekrar kapı vizesine başvuru yapabilir miyim?
feribotlar tamamen dolu. kapı vizesi almam gerekiyor ki, 14ünde midilliye geçebilelim. 15i akşam 18de Atina'ya başka bir feribota binmemiz gerekiyor. En hızlı İstanbul içinde nasıl halledebilirim?
Yunanistan Vize Ücreti 2020
S. Ç. 29/10/19, 14:31 Cevabı Görüntüle
Yunanistan vize ücreti 2020 ne kadar? 8 yaşında kızım ile birlikte Yunanistan’a seyahat edeceğim, eşim gelmeyecek ancak bize şirket sahibi eşim sponsor olacak. Benim banka bakiyelerimde mevcut ancak ev hanımıyım, bir kolejde öğrenci. Son schengen vizemi 2013 yılında almıştım. Ben ve kızım için bizlere gereken evrak, ücret ve süreç hakkında bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.
Yunanistan Transit Vize Başvuru
E. Nur Topçu 29/10/19, 14:23 Cevabı Görüntüle
Önümüzdeki ay ailemle balkan turu yapmak istiyoruz. Bütün ailemin yeşil pasaportu var, ancak evlendiğim için benim ve eşimin yok. Arabayla Balkan ülkelerine geçmenin tek yolu Yunanistan'dan geçmek. Ailemle bu seyahati yapmamızın eşimle Schengen vizesi almaktan başka bir yolu var mıdır?
Yunanistan Kapı Vizesi
s. yiğitöz 16/07/19, 02:28 Cevabı Görüntüle
mikonos adasına kuşadası feribotuyla günübirlik gitmek istiyorum bunun içinde kapı vizesi gerekli mi?
Yunanistan Vize Başvurusu, İzmir
H. TOLUTİMUR 06/12/18, 13:04 Cevabı Görüntüle
tatil için birkaç gün gitmek istiyorum.2010 yılı alınan bordo pasaportum mevcut vize gerekli midir?ne yapamam gerekiyor?teşekkür ederim...
Yunanistan Vize Başvurusu, İstanbul
Ş. Torgut 23/11/18, 17:54 Cevabı Görüntüle
Yunanistan’a arkadaşlarım ile turistik seyahat etmeyi istiyorum. Arkadaşımın aracı ile seyahat etmek istiyoruz kendisinin 5 yıllık shcengen vizesi var. Ben nasıl bir başvuru yapmam gerekiyor?

Teşekkürler,
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES