x
Yunanistan

Vize İşlemleri

Yunanistan

Yunanistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Yunanistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Yunanistan 1 Yıllık Vize
E. Güngör 23/11/19, 12:35 Cevabı Görüntüle
28 ekim başlangıç ve 2020 yaz sonuna kadar yaklaşık bir senelik vize başvurusu için masraf bilgisi ve ne kadar sürede başvurunun sonuçlanabileceği konusunda bilgilerinizi rica ederim. Daha önce vize başvurusu yaptık ama kısa süreli çıktı vizemiz. Konu hakkında bilgi rica ederiz. Teşekkürler
Yunanistan Vip Vize
E.T. 21/09/20, 09:21 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben mobil uygulama geliştiren öze bir şirketin sahibiyim. Bir çalışan ile beraber Yunanistan'a seyahat planlamaktayız. Çanakkale'de ikamet ediyoruz. Bu seyahatimizin 30 Ekim'e kadar gerçekleşmesi lazım. Şirketler arası bir toplantı düzenleyeceğiz, son kararımız neticesinde güçlü bir satın alma planlıyoruz. Yunanistan devletinin de burada hoşgörü göstereceğine eminiz. Bizim başvuru yapabilmemiz için neler gereklidir, hangi evraklar lazımdır, ikimizde sürekli seyahat ediyoruz, en son covidden önce İspanya'ya ticari seyahat etmiştik. Yunanistan vip vize istiyoruz ücret vesayre belirtin lütfen. Şuan süreç nasıl işliyor, bilgilendirme sağlanır seviniriz.
Yunanistan Ekspress Vize
K.C. 21/09/20, 10:04 Cevabı Görüntüle
Merhaba, şuan yurtdışındayım, dubai'de çalışıyorum çalışma izim var. Mart ayı gibi döneceğim, döner dönmez aynı ay içerisinde ticari olarak Yunanistan'a gitmem gerekecek. Yunanistan ekspress vize işlemleri hakkında bilgi almak istiyorum. Normal süreçten ne kadar daha hızlı çıkmaktadır? Toparlamam gereken evrakları da belirtirseniz o zaman gelince hızlıca toparlar ofisinize gelirim. Ücretler hakkında da bilgilendirme almak isterim, teşekkürler.
Yunanistan Vize Danışmanlık
K.U 12/11/20, 09:01 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Yunanistan vize danışmanlık akabinde neler yapmaktasınız? Ben şirket sahibiyim ve Yunanistan vize başvurusu gerçekleştirmek istiyorum. Bana sunduğunuz hizmetler nelerdir? Benim konsolosluktan veya başvuru merkezlerinden başvuru yapmama ne gibi katkılar sunuyorsunuz? Size ihtiyacım var mı? Evraklarımı hazırlamada vesayre dosyama katkınız olacak mı? Vize ücretleri hakkında genel-geçer bir bilgi alabilir miyim? Şirketimin turistik olsun ticari olsun çokça seyahatleri olmaktadır. Dönüşlerinizi bekliyorum.
Yunanistan Schengen Vize Fiyatı
E.G. 25/12/20, 10:35 Cevabı Görüntüle
Merhaba. Yunanistan schengen vize ücreti ne kadar? Ben ticari olarak seyahat edeceğim, şirket sahibiym, alacağım vizemin en az 2 yıl süreli ve çok girişli olmasını istiyorum. Daha önce schengen vizem yok, ancak asya ülkelerine çokça ticari olarak seyahat ettim. Çalıştığımız şirketlerin büyüklüğünden ve ticaret hacminden dolayı bana uzun süreli vize verebileceklerini düşünüyorum. Bu konuda dilekçe hazırlanması ve plan oluşturulmasında destek almak istiyorum. Etiyopya, Hindistan, Pakistan, Bangladesh vizelerimi de sizinle aldım zaten. Yunanistan'ın şu an virüsten dolayı kapalı olduğunu zannediyorum, ne zaman açılacağına dair bir duyumunuz var mı? Ayrıca seyahatim Şubat ayında olacak, eğer açılmaz ise ne yapmam gerektiği hakkında da fikir almak isterim. Teşekkür ediyorum.
Selanik Vizesi
T.A 16/11/20, 09:49 Cevabı Görüntüle
İyi haftalar, iyi çalışmalar dilerim. Sorum Selanik vizesi üzerine olacak. Selanik için ayrıca bir vize yok değil mi aldığım Yunanistan vizem ile beraber seyahat edebilirim. Benim daha önce almış olduğum çokça schengen vizem mevcut bu yüzden prosedürleri az çok biliyorum. Ancak bu pandemi döneminde vize başvuruları bazen açılıyor bazen kapanıyor takip edemiyorum. Ben şirket sahibiyim, size evraklarımı yollasam benim adıma başvuru yapabilir misiniz? Hazırlamam gereken evrakları da bana yazarsanız oradan teyit ederek kargo yaparım. Seyahat sağlık sigortası veya rezervasyonlar için de yardımcı oluyorsanız süper olur. Gösterdiğiniz ilginiz için teşekkür ederim.
Atina Vizesi
U.G. 16/11/20, 09:01 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Atina vizesi almak istiyorum. Yapacağım işlemleri nelerdir? Ben turistik olarak eşim ile birlikte seyahat edeceğim, oranın tarihi yerlerini ve güzel caddelerini gezeceğiz, eşimle anılarımız olsun istiyorum. Ben bir temizlik şirketinin sahibiyim, eşim ise bir şirkette üst düzey görevde çalışmaktadır. Buna göre hazırlamamız gereken evraklar nelerdir? Bu pandemi döneminde Yunanistan vizeleri verilmeye devam ediyor mu? İstanbul'da ikamet ediyoruz, daha önce hiç vizemiz yok, şahsen başvuruya gelmemize gerek var mı? Bir de konsolosluğa hitaben yazacağımı dilekçede sizin örnekleriniz bana çok detaylı ve uzun geldi, bu dilekçe yazımında da yardımınız dokunacak mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Yunanistan’a araba ile seyahat
C. Gökalp 03/10/22, 10:30 Cevabı Görüntüle
Yunanistan’a araba ile seyahat etmek istiyorum. Vize başvurum turistik olacak hangi evrakları hazırlamam gerekiyor. Araba ile seyahatte hazırlamam gereken başka bir evrak var mıdır? Bilgilendirme yapmanızı rica ederim.
Yunanistan Vizesi İçin Başvuru Yapabilir Miyim?
s. türk 16/07/20, 11:34 Cevabı Görüntüle
9-12 agustos arasi turistik amacli atinaya gitmek istiyorum yunanistan suan vize veriyormu veriyorsa da oraya gidince karantina sureci uyguluyormu?yardimci olursaniz çok sevinirim
Yunanistan Covid-19
O. Zilkovski 30/06/20, 11:58 Cevabı Görüntüle
Yunanistan'a gidebilmem için ''PCR testi'' yaptırmam gerekiyormu?
Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler. Saygılarımla
Başvuru Kabul Edilmeye Başladı mı?
İ. Balık 08/06/20, 08:03 Cevabı Görüntüle
26 haziranda Yunanistan konsolosluğundan almış olduğum vize sürem doluyor.
Tekrar başvurular kabul edilmeye başladımı
Yunanistan Pandemi Süreci
A. Artuker 28/05/20, 22:59 Cevabı Görüntüle
Merhaba
24 temmuz haftası için yunanistan da tatil için rezervasyonumuz var. Geçerli vizesi olanlar için giişte istenecek ekstra bir talep var mı? 24 temmuz seyahatine vize alacak kişiler en geç ne zaman başvurmalı. Ve istenecek ekstra bir belge var mı? Teşekkürler
Yunanistan Vizesi Bodrum
M.Ç 29/04/20, 09:59 Cevabı Görüntüle
İyi günler, Bodrum’da ikamet etmekteyim. Buranın yerlisiyim ve sahibi olduğum bir kafem var. Yunanistan’a turistik amaçlı gitmek istiyorum. Geçtiğimiz Eylül başvuru yapmıştım başka bir kurum ile o sıra parmak izimi vermiştim. Bu seyahatimi kendi aracımla yapmak istiyorum. Yunanistan vizesi Bodrum başvurumla siz ilgileniyor musunuz? Hazırlamam gereken evrak ve fiyat bilgisi de alabilir miyim? Teşekkür ederim.
Yunanistan Vizesi Trabzon
K.D. 28/04/20, 15:11 Cevabı Görüntüle
Trabzon’da devlet memuru olarak çalışmaktayım. Yunanistan vizesi Trabzon üzerinden burada yapabiliyor muyum? Siz hangi konularda destek oluyorsunuz çünkü bu ilk schengen vizem olacağım için dikkatli davranmak istiyorum. Yunanistan vizesi alarak önce Yunanistan’da sonra İtalya’da beşer gün kalacağım. Yunanistan’a uçak ile Yunanistan’dan İtalya’ya feribot ile gideceğim İtalya’dan Türkiye’ye ise uçak ile döneceğim. Seyahat planlamam bu şekildedir. Hazırlamam gereken evraklar ve ücret bilgileri ile dönüş yaparsanız sevinirim. Saygılarımla iyi günler.
Yunanistan Vizesi Adana
N.S. 28/04/20, 12:39 Cevabı Görüntüle
Adanada çiftçilik yapıyorum. Yunanistana gidicem. Yunanistan vizesi adana ne hazırlamam gerek? Ne kadar param olmalı bankamda. Evraklarımı size yollasam siz hallediyormusunuz, benim konsolosluğa gelmeme gerek var mı? Birde ne zaman başvuru yapmalıyım. Beni ararsanız konuşalım teşekkürler.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES