x
Yeni Zelanda

Vize İşlemleri

Yeni Zelanda

Yeni Zelanda Vizesi Kaç Günde Çıkar?

B. Saygun 28/12/18, 11:16
sayın ilgili yeni zelanda vize işlemleri hakkında bilgi almak istiyorum turist olarak gideceğim. çalışmıyorum, sponsorla gideceğim, işlemler kaç günde sonuçlanıyor, teşekkrüler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Yeni Zelanda vizesi işlemleri 4 bölümden oluşmaktadır, ilk etapta gerekli evraklar hazırlanır, bu sizin hangi hızda evrakları tamamlayacağınıza göre değişir. İkinci kısımda online formunuz doldurulur, ödemeniz yapılır ve randevunuz alınır, uzmanlarımız bu işlemi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir. Randevu yaklaşık olarak başvurunun yapıldığı günden 3 gün sonraya verilir. Çok yoğun dönemlerde bu süre uzayabilir. Randevu günü şahsen gelmenize gerek yoktur, pasaportunuz Euroasia GVS tarafından kontrol ettirilir ve değerlendirme süreci başlar, bu süreç 3 hafta ile 4 hafta arasında değişmektedir. Kısaca, normal şartlar altında Yeni Zelanda vize işlemleri 4-5 hafta arasında sürmektedir.
Oldukça kapsamlı bir başvuru gerektiren Yeni Zelanda vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, daha detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES